
Ecovacs DEEBOT T9+ ақ робот шаңсорғыш
- Бар
- Коды:105613308
499 984 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуатты қос шаңсорғышы, сүрту мүмкіндіктері, жылжымалы ауа тазартқышы және автоматты тазалау станциясы (AES дербес керек-жарақ ретінде сатылады) бар кедергілерді болдырмайтын бірінші интеллектуалды робот шаңсорғыш.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ecovacs |
| Салмақ | 5 кг |
| Шу деңгейі | 67 дБ |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жиынтықта | Автоматты босату станциясы 1 Шаң дорбасы 2 Робот 1 Бүйірлік щеткалар 2 Резервуар 1 Бір рет қолданылатын еден жууға арналған саптама 10 Жоғары тиімді сүзгі 1 Пакет пайдалану нұсқаулары 1 Тазалау құралы 1 OZMO Pro 2.0 1 |
| Зарядтау уақыты | 65 мин |
| Жұмыс уақыты | 175 мин |
| Биіктігі | 93.6 мм |
| Датчиктер | биіктіктің өзгеруін анықтайтын датчиктер |
| Батарея сыйымдылығы | 5200 МАч |
| Суға арналған бактың сыйымдылығы | 180 мл |
| Шаң жинағыштың сыйымдылығы | 420 мл |
| Сору қуаты | 3000 Па |
| Бүйірлік щеткалардың болуы | Иә |
| Қызмет көрсетілетін алаң | 120 м2 |
| Тұтынылатын қуат | 50 Вт |
| Режимдер мен функциялар | зарядтау станциясына автоматты түрде қайтару, кедергілерді айналып өту, кесте бойынша тазалау |
| Шанышқы стандарты | еуропалық шанышқы |
| Тазалау түрі | құрғақ және ылғалды |
| Басқарма | смартфоннан басқару |
| Ені | 353 мм |
| Интерфейс тілі | Ағылшын |
- Бағасы: 499 984 ₸




