
Пісіру беті HAUSLER HLS-45-BCK-WK қара
- Қолжетімді емес
- Коды:129767572
51 390 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
HAUSLER HLS-45-BCK-WK — неміс технологиясы бойынша жасалған стильді және функционалды газ плитасы. Ол заманауи дизайн мен озық техникалық шешімдерді үйлестіре отырып, кез келген интерьерге мінсіз үйлеседі.
Негізгі артықшылықтары:
✅ Қалыңдығы 7 мм шыңдалған қара шыны — берік, зақымдануға төзімді, тазалау оңай және жылтырлығын жылдар бойы сақтайды
✅ Оттықтардың оңтайлы өнімділігі:
Жылдам қайнатуға және қуыруға арналған экспресс-конфорка 3.3 кВТ
Күнделікті пісіруге арналған 1,75 кВТ әмбебап оттық
Нәзік сөндіруге және баяу қыздыруға арналған 1,0 кВТ шағын оттық
✅ Шойын торлар — берік және тұрақты, кез келген ыдысты сенімді ұстайды
✅ Металл басқару тұтқалары — ыңғайлы пайдалану үшін стильді және эргономикалық
✅ 220 В желісінен электрмен тұтану — сіріңкесіз жылдам және ыңғайлы тұтану
✅ Газды басқару жүйесі (FFD) - қауіпсіздігіңіз үшін жалын сөнген кезде газды автоматты түрде өшіру
✅ Қосылудың әмбебаптығы — сұйытылған (2800ПА) және табиғи газда (2000Па) жұмыс істейді
Негізгі артықшылықтары:
✅ Қалыңдығы 7 мм шыңдалған қара шыны — берік, зақымдануға төзімді, тазалау оңай және жылтырлығын жылдар бойы сақтайды
✅ Оттықтардың оңтайлы өнімділігі:
Жылдам қайнатуға және қуыруға арналған экспресс-конфорка 3.3 кВТ
Күнделікті пісіруге арналған 1,75 кВТ әмбебап оттық
Нәзік сөндіруге және баяу қыздыруға арналған 1,0 кВТ шағын оттық
✅ Шойын торлар — берік және тұрақты, кез келген ыдысты сенімді ұстайды
✅ Металл басқару тұтқалары — ыңғайлы пайдалану үшін стильді және эргономикалық
✅ 220 В желісінен электрмен тұтану — сіріңкесіз жылдам және ыңғайлы тұтану
✅ Газды басқару жүйесі (FFD) - қауіпсіздігіңіз үшін жалын сөнген кезде газды автоматты түрде өшіру
✅ Қосылудың әмбебаптығы — сұйытылған (2800ПА) және табиғи газда (2000Па) жұмыс істейді
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
|---|---|
| Электр өртеу түрі | Автоматты |
| Электр өртеу | Иә |
| Негізгі белгілері | |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты функциялар | жоқ |
| Қауіпсіздік | газ-конфоркаларды бақылау |
| Оттықтардың барлығы | 3 |
| Газ оттықтарының | 3 |
| Тереңдігі | 51 см |
| Ендіру тереңдігі | 48 см |
| Басқа конфоркалар | оттық WOK |
| Газ оттықтарының "Қос тәжі" | 1 |
| Беткі материал | шыңдалған шыны |
| Оттықтар панелі | шыңдалған шыны |
| Ауыстырып қосқыштар | айналмалы |
| Панельдің орналасуы | алдынан |
| Плита түрі | Газды |
| Беттің түрі | қайнату бөлмесі |
| Орнату | тәуелсіз |
| Шойын торлар | Иә |
| Ені | 45 см |
| Ендірме ені | 42.5 см |
| Экспресс-конфоркалар | 1 |
- Бағасы: 51 390 ₸










