
Xiaomi Smart Air Purifier Elite BHR6359EU/Y-600 ауа тазартқышы ақ
- Бар
- Коды:108118715
229 544 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Назарларыңызға Xiaomi Smart Air Purifier Elite BHR6359EU/Y-600 ауа тазартқышын ұсынамыз — үй ішінде таза және салауатты атмосфераны құрудағы сенімді көмекшіңіз. Үштік сүзу жүйесі және ультракүлгін шамы бар ол аллергендер мен ластаушы заттарды тиімді түрде жояды, ауаның таза болуын қамтамасыз етеді.✨ Ерекшеліктері:
- ✅ Максималды ауа алмасу 600 м3/сағ — үй ішіндегі ауаны 125 м2 дейін жылдам тазартады.
- 🔒 Ауа сапасының көрсеткіші — үйіңіздегі ауаның жағдайы туралы үнемі хабардар болып отырыңыз.
- 🌱 Күту режимінде небәрі 2 Вт қуат тұтыну — сапаға нұқсан келтірместен электр энергиясын үнемдеу.
- 🕒 Таймерді орнату — құрылғының жұмыс уақытын ыңғайлы түрде жоспарлаңыз.Бұл тазартқыш балалы отбасыларға, аллергиямен ауыратындарға және өз үйінің денсаулығы мен жайлылығына қамқорлық жасайтындардың барлығына өте қолайлы. Жағымды атмосфера жасау үшін оны жатын бөлмеде, қонақ бөлмеде немесе кеңседе пайдаланыңыз.Тазалаудың максималды тиімділігіне қол жеткізу үшін сүзгілерді жүйелі түрде тексеріп, құрылғының күйін бақылауды ұсынамыз.
- ✅ Максималды ауа алмасу 600 м3/сағ — үй ішіндегі ауаны 125 м2 дейін жылдам тазартады.
- 🔒 Ауа сапасының көрсеткіші — үйіңіздегі ауаның жағдайы туралы үнемі хабардар болып отырыңыз.
- 🌱 Күту режимінде небәрі 2 Вт қуат тұтыну — сапаға нұқсан келтірместен электр энергиясын үнемдеу.
- 🕒 Таймерді орнату — құрылғының жұмыс уақытын ыңғайлы түрде жоспарлаңыз.Бұл тазартқыш балалы отбасыларға, аллергиямен ауыратындарға және өз үйінің денсаулығы мен жайлылығына қамқорлық жасайтындардың барлығына өте қолайлы. Жағымды атмосфера жасау үшін оны жатын бөлмеде, қонақ бөлмеде немесе кеңседе пайдаланыңыз.Тазалаудың максималды тиімділігіне қол жеткізу үшін сүзгілерді жүйелі түрде тексеріп, құрылғының күйін бақылауды ұсынамыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Қуат тұтыну | 60 Вт |
| Ылғалдатқыштың түрі | Дәстүрлі |
| Құрылғының габаритті өлшемдері | |
| Салмақ | 6.5 кг |
| Аспаптың қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Шу деңгейі | 65 дБ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автомобиль адаптері | Жоқ |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 31х73х31 см |
| Ылғалдандырғыш | Жоқ |
| Минералдандыратын картридж | Жоқ |
| Қосымша ақпарат | Үштік сүзгілеу Аллергендерден тазарту Ультракүлгін шам Ауа сапасын бақылау Дисплей жарығын өшіру Сүзгіні ауыстыру туралы еске салғышты орнату Күту режимінде қуат тұтыну 2,0 Вт Таза ауаны беру жылдамдығы - 600 м.куб/сағ Жылдам |
| Индикация | қосу, ауаның сапасы |
| Ауаның тазалығын бақылау | Иә |
| Максималды ауа алмасу | 600 м3/сағ |
| Аспаптың мақсаты | ауаны тазарту |
| Қызмет көрсетілетін алаң | 125 шаршы метр |
| Корпусты жарықтандыру | Жоқ |
| Жұмыстың ұзақтығы | 24 сағ |
| Ылғалдандыру бағытын реттеу | Жоқ |
| Желдеткіш жылдамдығын/ылғалдандыру қарқындылығын реттеу | Жоқ |
| Режимдер | Ультракүлгін шам|иондау|озондау |
| Түрі | ауа тазартқыш |
| Басқарма | электрондық |
| Сүзгілер | алдын ала тазалау, көмір |
| Функциялар | көрсету, таймер |
| Түсі | Ақ |
- Бағасы: 229 544 ₸










