
Ауа тазартқыш Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact ақ
- Бар
- Коды:105665241
62 358 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Очиститель воздуха Xiaomi Mi Air Purifier 4 Compact выполнен в компактном пластиковом корпусе белого цвета и отличается высокой производительностью очистки воздуха. Он оборудован фильтром предварительной очистки и угольным фильтром, действие которых заключается в устранении пыли, аллергенов, неприятных запахов. Конструкция воздухозаборника обеспечивает захват на 360 градусов для максимально эффективной чистки. Интеллектуальное управление с помощью приложения Mi Home позволяет активировать очистку воздуха и управлять настройками очистителя Xiaomi Mi Air Purifier 4 в удаленном режиме.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Қуат тұтыну | 27 Вт |
| Түрі | Тазартқыш |
| Құрылғының габаритті өлшемдері | |
| Салмақ | 2.2 кг |
| Аспаптың қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Шу деңгейі | 20 дБ |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 220х355х220 мм |
| Ылғалдандырғыш | Жоқ |
| Минералдандыратын картридж | Жоқ |
| Индикация | қосу |
| Қуат көзі | желі |
| Максималды ауа алмасу | 230 м3/сағ |
| Аспаптың мақсаты | ауаны тазарту |
| Қызмет көрсетілетін алаң | 27 шаршы метр |
| Корпусты жарықтандыру | Жоқ |
| Жұмыстың ұзақтығы | 12 сағ |
| Ылғалдандыру бағытын реттеу | Жоқ |
| Басқарма | Механикалық |
| Функциялар | көрсету |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ауаның тазалығын бақылау | Жоқ |
| Желдеткіш жылдамдығын/ылғалдандыру қарқындылығын реттеу | Жоқ |
- Бағасы: 62 358 ₸



