
Шаңсорғыш Deerma DX700 ақ
- Бар
- Коды:3701383
18 474 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Deerma DX700 шаңсорғышы – стильді, ықшам және ыңғайлы шаңсорғыш, оның конструкциясы еден жабындарын тиімді тазалау үшін портативті қолмен немесе көмекші ретінде пайдалануды көздейді. Циклонды сүзу технологиясы жоғары сору күшінің арқасында шаң мен қоқыстың тез жиналуына кепілдік береді. Сыйымдылығы 0.8 л контейнер жиналған қоқыстардан оңай тазаланады. HEPA сүзгісі тіпті ұсақ шаң бөлшектерін де ұстап, бөлмедегі ауаны мұқият тазартады. Эргономикалық пішінді тұтқа шаңсорғышты кез келген бұрышта ыңғайлы ұстауға мүмкіндік береді. Deerma DX700 тегіс еден жабындары мен кілемдерді тазалауға арналған әмбебап саптамамен, жиһаз щеткасымен және саңылау саптамасымен бірге жеткізіледі. Басқа артықшылықтардың ішінде жұмыс процесінде шудың төмен деңгейі атап өтіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deerma |
| Батареяның жұмыс уақыты | 0 мин |
| Сору қуаты | 210 Вт |
| Қуат тұтыну | 600 Вт |
| Түрі | Тік |
| Шаң жинағыштың түрі | Циклон сүзгісі |
| Жұқа сүзгі | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.2 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Желілік сымның ұзындығы | 4.5 м |
| Шу деңгейі | 75 дБ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Электр щеткасын қосу мүмкіндігі | Жоқ |
| Биіктігі | 112 см |
| Тереңдігі | 26 см |
| Қосымша қондырмалар жиынтықта | еденге, жиһазға, саңылаулы |
| Шаң жинағышты толтыру индикаторы | Иә |
| Қуат көзі | желі |
| Шаң жинағыштың көлемі | 0.8 л |
| Шаңсорғыштың өлшемдері (ШхГхВ) | 28.8x26x112 |
| Қуатты реттегіш | корпуста |
| Сору құбыры | бүтін |
| Турбощетка жиынтықта | Жоқ |
| Тазалау | құрғақ |
| Функциялар мен функциялар | иық бауы |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 28.8 қараңыз |
| Электр щеткасы жиынтықта | Жоқ |
- Бағасы: 18 474 ₸






