
Timberk кондиционері T-PAC09-P09E ақ
- Бар
- Коды:120517649
178 099 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мобильный кондиционер Timberk T-PAC09-P09E-WF — это современное устройство для охлаждения, вентиляции и осушения воздуха, идеально подходящее для помещений площадью от 14 до 20 м². Он оснащен Wi-Fi управлением, что позволяет контролировать его работу удаленно через приложение Home Intellect, а также поддерживает голосовое управление через Яндекс.Алиса.
Преимущества
- Wi-Fi управление через приложение Home Intellect
- Голосовое управление через Яндекс.Алиса
- Сенсорная панель управления iTouch
- Компактные размеры и мобильность
- Моющийся воздушный фильтр
- Таймер на включение и отключение до 24 часов
- Режим Sleep для комфортного сна
- Ролики для удобного перемещения
- Комплект оконного монтажа подходит для всех типов окон
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Timberk |
| Ішкі блоктың габаритті өлшемдері | |
| Ішкі блоктың салмағы | 21 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қашықтан басқару пульті | Иә |
| ағындық желдету режимі | Жоқ |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Сплит-жүйенің ішкі блогы немесе жылжымалы кондиционер (ШхВхГ) | 39х80х37 см |
| Қосымша | жуылатын ауа сүзгісі. |
| Қосымша режимдер | түнгі, ауаны құрғату, желдету режимі (салқындатусыз және жылытусыз) |
| Басқа функциялар мен ерекшеліктер | ауа ағынының бағытын реттеу мүмкіндігі |
| Энергия тиімділігі сыныбы | A |
| Жинақтау | кондиционер|қашықтан басқару пульті |
| Ішкі блоктың шуының максималды деңгейі | 50 дБ |
| Монтаждау жинағы | Жоқ |
| Салқындату режиміндегі қуат | 2400 Вт |
| Қызмет көрсетілетін алаң, шаршы метр | 26 шаршы метр |
| Негізгі режимдер | салқындату |
| Салқындату кезінде тұтынылатын қуат | 900 Вт |
| Желдеткіш жылдамдығын реттеу | Иә |
| Құрғату режимі | Иә |
| Орнату тәсілі | Едендік |
| Түрі | мобильді моноблок |
| Мобильді құрылғыдан басқару | Иә |
| Ауаны ұсақ тазалау сүзгілері | Иә |
| Түсі | Ақ |
- Бағасы: 178 099 ₸








