
Artel ART WH 2.0 150 ақ су жылытқышы
- Бар
- Коды:3901048
94 043 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Надёжный и простой в эксплуатации накопительный водонагреватель Artel ART WH 2.0 150 предназначен для стабильного обеспечения горячей водой дома или офиса. Объёма бака хватает для семьи из 4–6 человек, а вертикальная установка экономит место в ванной или кухне.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Artel |
| Салмақ | 42 кг |
| Бактың ішкі жабыны | Эмаль |
| Көз сүрмесі | Төменгі |
| Жылыту әдісі | Электр |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1350 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Ені | 450 мм |
| Қосымша сипаттамалары және жинақтау | |
| Дисплей | Жоқ |
| Сумен жабдықтау әдісі | Қысымды |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Керек-жарақтар | жоқ |
| Су жылытқыштың түрі | жинақтаушы |
| Сұйытылған газбен жұмыс істеу мүмкіндігі | Жоқ |
| Қосымша ақпарат | температураны индикациялау |
| Қорғау | қызып кетуден қорғау, қорғанысты өшіру, магний аноды, кері клапан, қыздыру температурасын шектеу |
| Суды жылытудың максималды температурасы | 70 °С |
| Қыздырғыш элемент | құбырлы |
| Номиналды қуат | 2 кВТ |
| Резервуардың көлемі | 150 л |
| Бекіту тәсілі | қабырғалық |
| Құрғақ ТЭН | Жоқ |
| Түрі | су жылытқыш |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | Тік |
| Функциялар | Термометр |
| Түсі | Ақ |
- Бағасы: 94 043 ₸

