
AQUA BEF-009C су жылытқышы
- Бар
- Коды:113232407
11 351 ₸
- +7 (701) 635-42-91
AQUA BEF-009C тұрмыстық су жылытқышы – бұл энергияны үнемдеуді және үйдегі жайлылықты қамтамасыз ету үшін қосымша жабдықты сатып алуға қажетсіз шығындарды, күш-жігерді, ақшаны және уақытты болдырмауды біріктіретін және ыстық суды пайдаланудың барлық артықшылықтарын беретін заманауи көрнекті өнім. және барлық гигиеналық процедураларды сақтау.
Шын мәнінде, бір өнімде екі өнім бар: бұл араластырғыш және лездік су жылытқышы. Бұл кран тек суық сумен жабдықтау жүйесіне және 220В, 50Гц тұрмыстық электр желісіне қосылады.
Суық суды жылыту кранның корпусында орналасқан қыздыру камерасында электр энергиясын жылу энергиясына +60 С температураға дейін түрлендіру арқылы электр қыздырғыш элементтің көмегімен жүзеге асырылады. Суды белгілі бір температураға дейін қыздырғанда, ыстық суды пайдаланған кезде қақтың пайда болу және дененің күйіп қалу қаупі азаяды.
AQUA кранын орнату үшін сантехникада арнайы білім немесе тәжірибе қажет емес.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Aqua |
| Бактың ішкі жабыны | Пластик |
| Жылыту әдісі | Электр |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 320 мм |
| Тереңдігі | 90 мм |
| Ені | 180 мм |
| Қосымша сипаттамалары және жинақтау | |
| Дисплей | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Керек-жарақтар | жоқ |
| Су жылытқыштың түрі | ағынды |
| Сұйытылған газбен жұмыс істеу мүмкіндігі | Жоқ |
| Суды жылытудың максималды температурасы | 60 °С |
| Қыздырғыш элемент | спиральді |
| Номиналды қуат | 10 кВТ |
| Бекіту тәсілі | әмбебап |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | кран-су жылытқыш |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | Тік |
| Түсі | Ақ |
- Бағасы: 11 351 ₸


