
REGENT NTS 30V 1.5K (RE) жұқа ақ су жылытқышы
- Бар
- Коды:3900649
60 760 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Водонагреватель NTS 30V 1.5K (RE) SLIM. Тип водонагревателя - накопительный. Мощность - 1.5 кВт. Способ нагрева - электрический. Установка: вертикальная, нижняя подводка, крепление: настенное. Объем бака: 30 литров.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Regent |
| Бактың ішкі жабыны | Эмаль |
| Көз сүрмесі | Төменгі |
| Жылыту әдісі | Электр |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 588 мм |
| Тереңдігі | 373 мм |
| Ені | 353 мм |
| Қосымша сипаттамалары және жинақтау | |
| Дисплей | Жоқ |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Су жылытқыштың түрі | жинақтаушы |
| Сұйытылған газбен жұмыс істеу мүмкіндігі | Жоқ |
| Кірудегі қысым | 8 атмға дейін. |
| Суды жылытудың максималды температурасы | 75 °С |
| Номиналды қуат | 1.5 кВТ |
| Резервуардың көлемі | 30 л |
| Бекіту тәсілі | қабырғалық |
| Құрғақ ТЭН | Жоқ |
| Түрі | су жылытқыш |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | Тік |
| Түсі | Ақ |
- Бағасы: 60 760 ₸

