
Xiaomi Electric Kettle 2 Lite MJDSH06-A электр шәйнегі ақ
- Бар
- Коды:131045722
18 471 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Xiaomi ұсынған жаңартылған электр шәйнекпен танысыңыз - Mi Electric Kettle 2 Lite моделі - енді бүкіл отбасыңызға дәмді шай немесе кофе ішу үшін бар болғаны 2 минут қажет! Xiaomi Mi Electric Kettle 2 Lite шәйнегінің тамаша көлемі 1,5 литр. Гаджеттің ішкі сыйымдылығы 304 маркалы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған - бұл болат медицина және тамақ өнеркәсібінде кеңінен қолданылады. Ол коррозияға төзімді, тазалау оңай, деформацияланбайды және ауыз судың сапасы мен дәміне ешқандай әсер етпейді. Mi Electric Kettle 2 Lite шәйнегінде сенімді және қауіпсіз жұмыс істеу үшін төрт деңгейлі қорғаныс бар. Су қайнаған кезде құрылғы автоматты түрде өшеді. Сондай-ақ шәйнекте су болмаған кезде қуатты блоктау функциясы бар. Ал қуат қосқышының арнайы конструкциясы су ағып кеткен жағдайда ешбір жағдайда электр тогының соғуына жол бермейді. Mi Electric Kettle 2 шәйнегі будың шығып кетуінен және кейіннен күйіп қалудан қорғайтын тегіс ашылатын қақпақпен жабдықталған. Xiaomi Mi Electric Kettle 2 Lite шәйнегі Xiaomi үшін дәстүрлі минималистік дизайнда жасалған Стильді ақ түстегі шәйнектің корпусы екі қабаттан жасалған: ішкі жағы судың ағып кетуіне немесе ағып кетуіне жол бермеу үшін ешқандай қосылыстары жоқ тұтас металл колба болып табылады. Корпустың сыртқы бөлігі поликарбонаттан жасалған. Бұл конструкция шәйнекке жылуды жақсы ұстауға мүмкіндік береді. Ішіндегі су 100 градусқа дейін қызса да, корпустың сыртындағы температура 40 градустан аспайды, бұл күйіп қалу мүмкіндігін болдырмайды
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Корпус материалы | Пластик |
| Көлемі | 1.5 л |
| Түрі | Электр шайнек |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.94 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Дисплей | Жоқ |
| Желілік сымның ұзындығы | 0.7 м |
| Шәйнек | Жоқ |
| Термореттегіш | Жоқ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қауіпсіздік | сусыз қосуды бұғаттау, қайнаған кезде өшіру |
| Қосу индикаторы | Иә |
| Қуат | 1500 Вт |
| Желілік сымды сақтауға арналған бөлік | Иә |
| Температураны ұстап тұру | Жоқ |
| Жарықтандыру | Жоқ |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 21.1х24.4х14.3 см |
| Алмалы-салмалы қақпақ | Иә |
| Қыздыру элементінің түрі | жабық спираль |
| Смартфоннан басқару | Жоқ |
| Қақтан қорғайтын сүзгі | Жоқ |
| Түсі | Ақ |
- Бағасы: 18 471 ₸



