
Шаңсорғыш Deerma DX115C қара
- Бар
- Коды:3701430
11 855 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Deerma DX115C тік шаңсорғыш құрғақ тазалау туралы ойыңызды түбегейлі өзгерте алады және үй шаруашылығына бұл процесті жақсы көруге көмектеседі. Оның корпусының салмағы небәрі 1.8 кг. Ол ұзын (5 м) желілік сыммен жабдықталған. Еуровильдік қуатпен.Бұл шаңсорғыштың көмегімен шкафтар мен дивандардың астындағы бос орындар сияқты қол жетпейтін жерлерге "көтерілу" арқылы бүкіл үйді аралауға болады. Шаң мен үй жануарларының жүні сіздің көңіл-күйіңізді бұзуға мүмкіндік бермейді. Көліктің ішін тазалау қажет болса, Deerma DX115C қол шаңсорғышын оның тік штангасынан ажыратып, онымен бірге аулаға шығуға болады, ұзартқыш сым алдымен ұсталады. Модельдің алынбалы шаң жинағышын 1,2 литр көлемінде жиі тазалаудың қажеті жоқ. Онда циклондық сүзгі қарастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deerma |
| Батареяның жұмыс уақыты | 0 мин |
| Сору қуаты | 195 Вт |
| Қуат тұтыну | 600 Вт |
| Түрі | Тік |
| Шаң жинағыштың түрі | Контейнер |
| Жұқа сүзгі | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.8 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Желілік сымның ұзындығы | 4.5 м |
| Шу деңгейі | 70 дБ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 101 қараңыз |
| Тереңдігі | 12.8 қараңыз |
| Қосымша ақпарат | қуат ашасы: еуро |
| Қосымша қондырмалар жиынтықта | еденге/кілемге арналған әмбебап қондырма, саңылаулы қондырма, нәзік беттерге арналған щетка қондырмасы |
| Қуат көзі | желі |
| Шаң жинағыштың көлемі | 1.2 л |
| Шаңсорғыштың өлшемдері (ШхГхВ) | 20.6x12.8x101 см |
| Қуатты реттегіш | корпуста |
| Сору құбыры | құрама |
| Турбощетка жиынтықта | Жоқ |
| Тазалау | құрғақ |
| Функциялар мен функциялар | қосымша функциялар жоқ |
| Түсі | Қара |
| Ені | 20.6 қараңыз |
- Бағасы: 11 855 ₸










