
Ет тартқышқа арналған пышақ Zelmer, Bosch, Philips TOPPERR ет тартқыштарының үлгілеріне жарамды 1 дана
- Бар
- Коды:101147387
4 990 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Подходит для мясорубок ZELMER (до 2011 г.: 586.5*, 686.5*, 687.5*, 786.5*, 886.5*, 986.5*), BOSCH (MFW15**, Pro Power, Smart Power), KENWOOD (MG350–MG364), REDMOND (RMG 1232, 1233), SUPRA (MGS-1750, 1820), BINATONE (MGR-1000), VITEK (VT 1673–1677, 3603, 3604), ROLSEN (MG-1207MR, MG-1515PR), GORENJE (MG 1500–2000), BRAUN (Power Plus 1100 до 2001 г.), IRIT (IR-5558), а также комбайнов BOSCH (MUM4, MUM5), SIEMENS (MK443046, MK445046), PHILIPS (HR7752–HR7768), KENWOOD (MG350–MG364).
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Topperr |
| Бөлшектердің түрі | Пышақ |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 0,03 кг |
| Қосымша ақпарат | ішкі шаршы - 8,5 мм, қалыңдығы - 10 мм |
| Саны | 1 дана |
| Материал | Металл |
| Мақсаты | ет тартқыштар үшін |
| Өлшемдері | 46.5 мм |
| Үйлесімді модель | ZELMER, BOSCH, REDMOND, SUPRA, VITEK, ROLSEN, GORENJE, BRAUN, IRIT ет тартқыштары, сондай-ақ BOSCH, SIEMENS, PHILIPS, KENWOOD комбайндары үшін жарамды. |
| Түрі | Пышақ |
| Түсі | Күміс |
- Бағасы: 4 990 ₸





