
Желдеткіш ProfiCare PC-VL 3069LB күміс
- Бар
- Коды:101392526
80 844 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Вентилятор напольный с увлажнителем ProfiCare PC-VL3069LB, серебристый
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProfiCare |
| қалақшалардың диаметрі | 400 мм |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Металл |
| Биіктікті реттеу | Жоқ |
| Таймер | Иә |
| Көлбеу функциясы | Иә |
| Айналу функциясы | Жоқ |
| Ылғалдандыру функциясы | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қосымша ақпарат | 2 режим: түнгі, табиғи; өшіруді кешіктіру; өшіруді кешіктірудің максималды уақыты: 450 мин; таймерді орнатудың максималды уақыты: 7.5 сағ; сөндіруді кідіртудің ең аз уақыты: 30 мин; резервуардың көлемі: 3 л |
| Қуат | 85 Вт |
| Жұмыс механизмі | осьтік |
| Өлшем | 43.5х125х40 см |
| Түрі | Едендік |
| Басқарма | Қашықтан басқару пульті|электрондық |
| Түсі | Күміс |
- Бағасы: 80 844 ₸


