
Kodak PRINTOMATIC көгілдір лезде басып шығару фотокамерасы
- Қолжетімді емес
- Коды:133835979
52 149 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Барлығы бір жерде" фотосуреті - "жарық диодты индикатор" функциясы бар PRINTOMATIC камерасы қуатты 5 МП сенсормен және кең бұрышты f/2 объективімен жабдықталған. Printomatic - қай жерде болсаңыз да, жанды басып шығаруларды лезде алуға және бөлісуге арналған барлығы бір жерде тамаша шешім.
Жылдам, оңай және ыңғайлы - Бұл жоғары жылдамдықты камера алдыңғы суретті басып шығару кезінде жаңа фотосурет түсіруге мүмкіндік береді. Сонымен қатар, ол аз жарық жағдайында жарқылды автоматты түрде қосатын жарық сенсорымен жабдықталған
Бір жақты басып шығару - Kodak Printomatic камерасы 75х50 мм өлшемді фотосуреттерді лезде басып шығарады. Камера Kodak Zink Photo Paper фотоқағазын пайдаланады, сондықтан картридждер, тонерлер немесе пленка қажет емес. Фото басып шығарулар берік, су өткізбейтін, жыртылуға төзімді және дақ түсірмейді.
Очаровательный дизайн - Алуан түрлі көңілді және жарқын түстер. Ықшам дизайн - көйлек қалтасына оңай сыяды. Printomatic әрқашан сізбен бірге болуын қамтамасыз ете отырып, оны өз істеріңізбен айналысқан кезде оңай алып жүруге болады. Оптикалық көріністапқыш.
Ерекше құндылық - Көптеген цифрлық технологиялық жетістіктерге қарамастан, Kodak Printomatic камерасы пайдалану оңай өнім болып табылады. Камерада мойын бауын бекітуге арналған ұяшықтар бар және фотосуреттерді MicroSD картасына сақтайды.
Жылдам, оңай және ыңғайлы - Бұл жоғары жылдамдықты камера алдыңғы суретті басып шығару кезінде жаңа фотосурет түсіруге мүмкіндік береді. Сонымен қатар, ол аз жарық жағдайында жарқылды автоматты түрде қосатын жарық сенсорымен жабдықталған
Бір жақты басып шығару - Kodak Printomatic камерасы 75х50 мм өлшемді фотосуреттерді лезде басып шығарады. Камера Kodak Zink Photo Paper фотоқағазын пайдаланады, сондықтан картридждер, тонерлер немесе пленка қажет емес. Фото басып шығарулар берік, су өткізбейтін, жыртылуға төзімді және дақ түсірмейді.
Очаровательный дизайн - Алуан түрлі көңілді және жарқын түстер. Ықшам дизайн - көйлек қалтасына оңай сыяды. Printomatic әрқашан сізбен бірге болуын қамтамасыз ете отырып, оны өз істеріңізбен айналысқан кезде оңай алып жүруге болады. Оптикалық көріністапқыш.
Ерекше құндылық - Көптеген цифрлық технологиялық жетістіктерге қарамастан, Kodak Printomatic камерасы пайдалану оңай өнім болып табылады. Камерада мойын бауын бекітуге арналған ұяшықтар бар және фотосуреттерді MicroSD картасына сақтайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kodak |
| Жағдайы | Жаңа |
| фотоаппараттың түрі | ықшам |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өздігінен таймер | Иә |
| Салмақ | 200 ж |
| Көріністапқыш | Иә |
| Суретті басып шығару уақыты | 60 б |
| Кіріктірілген жарқыл | Иә |
| Диафрагма | f/2 |
| Қосымша мүмкіндіктер | Фотосуреттерді жад картасына сақтау, желіден зарядталады |
| Пайдаланылатын картридж (пленка) | Zink |
| Жинақтау | зарядтауға арналған кабель және нұсқаулық |
| Ерекшеліктері | жад картасына жазу |
| Қосылу | microUSB |
| Кескін өлшемі | 75х50 мм |
| Пленка өлшемі | 75х50 мм |
| Өлшемдері | 7.8х2.4х12 см |
| Матрицаның рұқсаты | 5 Мпикс |
| Қоректендіру элементінің түрі | кіріктірілген батарея |
| Назар аудару | автоматты |
| Түсі | Көгілдір |
- Бағасы: 52 149 ₸

