
Kodak Printomatic қызғылт лезде басып шығару фотокамерасы
- Бар
- Коды:133189164
46 052 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Барлығы бір жерде" фотосуреті - "әкелді және түсірді" функциясы бар PRINTOMATIC INSTANT камерасы қуатты 5 МП сенсормен және кең бұрышты f/2 объективімен жабдықталған. Printomatic - қай жерде болсаңыз да, жанды басып шығаруларды лезде алуға және бөлісуге арналған барлығы бір жерде тамаша шешім.
Жылдам, оңай және ыңғайлы - Бұл жоғары жылдамдықты камера алдыңғы суретті басып шығару кезінде жаңа фотосурет түсіруге мүмкіндік береді. Сонымен қатар, ол аз жарық жағдайында жарқылды автоматты түрде қосатын жарық сенсорымен жабдықталған
Бір жақты басып шығару - Kodak Printomatic камерасы 75*50 мм фотосуреттерді лезде басып шығарады. Камера Kodak Zink Photo Paper фотоқағазын пайдаланады, сондықтан картридждер, тонерлер немесе пленка қажет емес. Фото басып шығарулар берік, су өткізбейтін, жыртылуға төзімді және дақ түсірмейді.
Очаровательный дизайн - Алуан түрлі көңілді және жарқын түстер. Ықшам дизайн - көйлек қалтасына оңай сыяды. Printomatic әрқашан сізбен бірге болуын қамтамасыз ете отырып, оны өз істеріңізбен айналысқан кезде оңай алып жүруге болады. Оптикалық көріністапқыш.
Ерекше құндылық - Көптеген цифрлық технологиялық жетістіктерге қарамастан, Kodak Printomatic камерасы пайдалану оңай өнім болып табылады. Камерада мойын бауын бекітуге арналған ұяшықтар бар және фотосуреттерді MicroSD картасына сақтайды. USB жинақта жоқ.
Тауардың сипаттамасы мен жиынтықталуын өндіруші ескертусіз өзгертуі мүмкін.
Жылдам, оңай және ыңғайлы - Бұл жоғары жылдамдықты камера алдыңғы суретті басып шығару кезінде жаңа фотосурет түсіруге мүмкіндік береді. Сонымен қатар, ол аз жарық жағдайында жарқылды автоматты түрде қосатын жарық сенсорымен жабдықталған
Бір жақты басып шығару - Kodak Printomatic камерасы 75*50 мм фотосуреттерді лезде басып шығарады. Камера Kodak Zink Photo Paper фотоқағазын пайдаланады, сондықтан картридждер, тонерлер немесе пленка қажет емес. Фото басып шығарулар берік, су өткізбейтін, жыртылуға төзімді және дақ түсірмейді.
Очаровательный дизайн - Алуан түрлі көңілді және жарқын түстер. Ықшам дизайн - көйлек қалтасына оңай сыяды. Printomatic әрқашан сізбен бірге болуын қамтамасыз ете отырып, оны өз істеріңізбен айналысқан кезде оңай алып жүруге болады. Оптикалық көріністапқыш.
Ерекше құндылық - Көптеген цифрлық технологиялық жетістіктерге қарамастан, Kodak Printomatic камерасы пайдалану оңай өнім болып табылады. Камерада мойын бауын бекітуге арналған ұяшықтар бар және фотосуреттерді MicroSD картасына сақтайды. USB жинақта жоқ.
Тауардың сипаттамасы мен жиынтықталуын өндіруші ескертусіз өзгертуі мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kodak |
| Жағдайы | Жаңа |
| фотоаппараттың түрі | ықшам |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 200 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өздігінен таймер | Иә |
| Көріністапқыш | Иә |
| Суретті басып шығару уақыты | 60 б |
| Кіріктірілген жарқыл | Иә |
| Диафрагма | f/2 диафрагмасы бар кең бұрышты 8 мм |
| Пайдаланылатын картридж (пленка) | Zink |
| Жинақтау | Зарядтауға арналған сым және нұсқаулық |
| Ерекшеліктері | жад картасына жазу |
| Қосылу | microUSB |
| Кескін өлшемі | 75х50 мм |
| Пленка өлшемі | 75х50 мм |
| Өлшемдері | 7,8*2,4*12 қараңыз |
| Матрицаның рұқсаты | 5 Мпикс |
| Қоректендіру элементінің түрі | кіріктірілген батарея |
| Назар аудару | автоматты |
| Түсі | Қызғылт |
- Бағасы: 46 052 ₸






