
Epson CO-WX02 проекторы
- Бар
- Коды:110877784
247 924 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Epson CO-WX02 — 3LCD технологиясы бар әмбебап WXGA проекторы, жарқын презентациялар мен мультимедиялық ойын-сауыққа арналған. Кеңселерде, оқу орындарында және үй жағдайында пайдалану үшін өте қолайлы.
🔧 Негізгі сипаттамалары
Құрылғы түрі: стационарлық LCD-проектор
Технология: 3LCD, 3 × 0,59" P-Si TFT
Ажыратымдылық: WXGA (1280 × 800)
Жарықтық: 3000 ANSI люмен
Контраст коэффициенті: 300:1
Шамның қызмет ету мерзімі: 6000 сағатқа дейін (үнемді режим — 12000 сағатқа дейін)
Шамның қуаты: 188 Вт
Масштабтау: сандық, 1,35×
Трапециялы бұрмалауларды түзету: тік және көлденең ±30°
Диагональ бойынша кескін өлшемі: 0,63 м-ден 9,6 м-ге дейін
Өлшемдері: 295 × 211 × 87 мм
Салмағы: 2,4 кг
🔌 Интерфейстер және қосылымдар
HDMI: 1 ×
USB-A: 1 × (USB-жинақтағыштардан ойнату үшін)
USB-B: 1 × (ДК-ге қосылу үшін)
USB Display 3-і 1-де: USB кабелі арқылы кескінді, дыбысты және басқару сигналдарын тасымалдаңыз
Wi-Fi: USB адаптері арқылы қолдау (бөлек сатып алынады)
🔊 Дыбыс
Кіріктірілген динамик: 5 Вт (моно)
Сыртқы динамиктерді қосу: жоқ
🛠️ Қосымша функциялар
Quick Corner функциясы: бұрыштар бойынша кескінді дәл баптау
Лезде өшіру: проектордың жұмысын жылдам аяқтау мүмкіндігі
Кескін пішімдерін қолдау: 4:3, 16:9, 16:10
Қолдау көрсетілетін кіріс сигнал пішімдері: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p
📦 Жабдық
Epson CO-WX02 проекторы
Қашықтан басқару пульті
Қуат кабелі
Пайдаланушы нұсқаулығы
🔧 Негізгі сипаттамалары
Құрылғы түрі: стационарлық LCD-проектор
Технология: 3LCD, 3 × 0,59" P-Si TFT
Ажыратымдылық: WXGA (1280 × 800)
Жарықтық: 3000 ANSI люмен
Контраст коэффициенті: 300:1
Шамның қызмет ету мерзімі: 6000 сағатқа дейін (үнемді режим — 12000 сағатқа дейін)
Шамның қуаты: 188 Вт
Масштабтау: сандық, 1,35×
Трапециялы бұрмалауларды түзету: тік және көлденең ±30°
Диагональ бойынша кескін өлшемі: 0,63 м-ден 9,6 м-ге дейін
Өлшемдері: 295 × 211 × 87 мм
Салмағы: 2,4 кг
🔌 Интерфейстер және қосылымдар
HDMI: 1 ×
USB-A: 1 × (USB-жинақтағыштардан ойнату үшін)
USB-B: 1 × (ДК-ге қосылу үшін)
USB Display 3-і 1-де: USB кабелі арқылы кескінді, дыбысты және басқару сигналдарын тасымалдаңыз
Wi-Fi: USB адаптері арқылы қолдау (бөлек сатып алынады)
🔊 Дыбыс
Кіріктірілген динамик: 5 Вт (моно)
Сыртқы динамиктерді қосу: жоқ
🛠️ Қосымша функциялар
Quick Corner функциясы: бұрыштар бойынша кескінді дәл баптау
Лезде өшіру: проектордың жұмысын жылдам аяқтау мүмкіндігі
Кескін пішімдерін қолдау: 4:3, 16:9, 16:10
Қолдау көрсетілетін кіріс сигнал пішімдері: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p
📦 Жабдық
Epson CO-WX02 проекторы
Қашықтан басқару пульті
Қуат кабелі
Пайдаланушы нұсқаулығы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Epson |
| Құрылғы класы | Стационарлық |
| Шу деңгейі | 37 дБ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.4 кг |
| Шам | |
| Шамның қуаты | 188 Вт |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кірістер | HDMI (1×) – ноутбукты, медиа ойнатқышты, USB-A теледидар қорабын (1×) қосу - флэш–дискілерден ойнату, USB-B құрылғыларын қуаттандыру (1×, қызметтік) - компьютерге USB Display 3–і 1-де қосылу – USB арқылы кескінді, дыбысты және басқару сигналдарын тасымалдау |
| Диафрагма | автоматты |
| Қосымша ақпарат | Quick Corner функциясы – бұрыштар бойынша кескінді дәл баптау Лезде өшіру – проектордың жұмысын жылдам аяқтау мүмкіндігі Кескін пішімдерін қолдау: 4:3, 16:9, 16:10 Қолдау көрсетілетін бейне сигналдары: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080 |
| Интерфейстер | HDMI (1×) – ноутбуктерді, медиа ойнатқыштарды, USB-A теледидар қораптарын (1×) қосу - флэш–дискілерден ойнату және USB-B құрылғыларын қуаттандыру (1×, сервистік) - компьютерге қосылу және USB Display 3–і 1-де техникалық қызмет көрсету – кескінді, дыбысты және басқару сигналдарын тасымалдау |
| Шамдар саны | 1 |
| Коммуникациялар | Ethernet |
| Контраст қатынасы | 300:1 |
| Трапециялы бұрмалауларды түзету | тік/көлденең |
| Оптикалық масштабтау | 1,0–1,35× |
| Сандық масштабтау | 1,35× дейін |
| Қолданылу саласы | кеңсе үшін |
| Қашықтықтың кескін өлшеміне қатынасы | 1.27-1.71:1 |
| Қолдау көрсетілетін хабар тарату жүйелері | NTSC, PAL, SECAM |
| Қолдау көрсетілетін кіріс сигнал пішімдері | 1080i, 1080p, 480i, 480p, 576i, 576p, 720p |
| 3D қолдау | Жоқ |
| HDTV қолдауы | Иә |
| Проекциялық қашықтық | 0,63–9,6 м |
| Өлшемдері | 295 × 211 × 87 мм |
| Диагональ бойынша өлшемдер | ~25"-тен ~378"-ге дейін |
| Нақты рұқсат | 1280x800 |
| Жарық ағыны | 3000 люмен |
| Шамның қызмет ету мерзімі | 6000 сағ |
| Шамның үнемді режимдегі қызмет ету мерзімі | 12000 сағ |
| Құрылғы технологиясы | 3LCD |
| Түрі | стационарлық, LCD |
| Фокустық қашықтық | 19,4–26,2 мм |
| Функциялар | жоқ |
| Кадр жиілігі | 23.98-60 Гц |
| Жолдардың жиілігі | 15-75 Гц |
| Кең форматты | Иә |
- Бағасы: 247 924 ₸






