
Kodak PRINTOMATIC лездік баспа фотокамерасы қара
- Қолжетімді емес
- Коды:133562231
44 086 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Барлығы бір жерде" фотосуреті - "жарық диодты индикатор" функциясы бар PRINTOMATIC камерасы қуатты 5 МП сенсормен және кең бұрышты f/2 объективімен жабдықталған. Printomatic - қай жерде болсаңыз да, жанды басып шығаруларды лезде алуға және бөлісуге арналған барлығы бір жерде тамаша шешім.
Жылдам, оңай және ыңғайлы - Бұл жоғары жылдамдықты камера алдыңғы суретті басып шығару кезінде жаңа фотосурет түсіруге мүмкіндік береді. Сонымен қатар, ол аз жарық жағдайында жарқылды автоматты түрде қосатын жарық сенсорымен жабдықталған
Бір жақты басып шығару - Kodak Printomatic камерасы 75х50 мм өлшемді фотосуреттерді лезде басып шығарады. Камера Kodak Zink Photo Paper фотоқағазын пайдаланады, сондықтан картридждер, тонерлер немесе пленка қажет емес. Фото басып шығарулар берік, су өткізбейтін, жыртылуға төзімді және дақ түсірмейді.
Очаровательный дизайн - Алуан түрлі көңілді және жарқын түстер. Ықшам дизайн - көйлек қалтасына оңай сыяды. Printomatic әрқашан сізбен бірге болуын қамтамасыз ете отырып, оны өз істеріңізбен айналысқан кезде оңай алып жүруге болады. Оптикалық көріністапқыш.
Ерекше құндылық - Көптеген цифрлық технологиялық жетістіктерге қарамастан, Kodak Printomatic камерасы пайдалану оңай өнім болып табылады. Камерада мойын бауын бекітуге арналған ұяшықтар бар және фотосуреттерді MicroSD картасына сақтайды.
Жиынтыққа кіреді: USB сым, нұсқаулық, фотоқағаз 5 дана және фотоаппарат.
Жылдам, оңай және ыңғайлы - Бұл жоғары жылдамдықты камера алдыңғы суретті басып шығару кезінде жаңа фотосурет түсіруге мүмкіндік береді. Сонымен қатар, ол аз жарық жағдайында жарқылды автоматты түрде қосатын жарық сенсорымен жабдықталған
Бір жақты басып шығару - Kodak Printomatic камерасы 75х50 мм өлшемді фотосуреттерді лезде басып шығарады. Камера Kodak Zink Photo Paper фотоқағазын пайдаланады, сондықтан картридждер, тонерлер немесе пленка қажет емес. Фото басып шығарулар берік, су өткізбейтін, жыртылуға төзімді және дақ түсірмейді.
Очаровательный дизайн - Алуан түрлі көңілді және жарқын түстер. Ықшам дизайн - көйлек қалтасына оңай сыяды. Printomatic әрқашан сізбен бірге болуын қамтамасыз ете отырып, оны өз істеріңізбен айналысқан кезде оңай алып жүруге болады. Оптикалық көріністапқыш.
Ерекше құндылық - Көптеген цифрлық технологиялық жетістіктерге қарамастан, Kodak Printomatic камерасы пайдалану оңай өнім болып табылады. Камерада мойын бауын бекітуге арналған ұяшықтар бар және фотосуреттерді MicroSD картасына сақтайды.
Жиынтыққа кіреді: USB сым, нұсқаулық, фотоқағаз 5 дана және фотоаппарат.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kodak |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өздігінен таймер | Иә |
| Көріністапқыш | Иә |
| Суретті басып шығару уақыты | 60 б |
| Кіріктірілген жарқыл | Иә |
| Диафрагма | f/2 диафрагмасы бар кең бұрышты 8 мм |
| Қосымша мүмкіндіктер | Фотосуреттерді жад картасына сақтау, желіден зарядталады |
| Пайдаланылатын картридж (пленка) | Zink |
| Жинақтау | USB сым, нұсқаулық, фотоқағаз 5 дана, фотоаппарат |
| Ерекшеліктері | жад картасына жазу |
| Қосылу | microUSB |
| Кескін өлшемі | 75х50 мм |
| Пленка өлшемі | 75х50 мм |
| Матрицаның рұқсаты | 5 Мпикс |
| Қоректендіру элементінің түрі | кіріктірілген батарея |
| Назар аудару | автоматты |
| Түсі | Қара |
- Бағасы: 44 086 ₸








