
Проекциялық экран XG DLS-M203x153W
- Қолжетімді емес
- Коды:141302115
28 515 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
XG DLS-M203x153W проекциялық экраны — бұл технологиялылық пен әсем дизайнның үйлесімі. Презентациялар, тренингтер немесе үй кинотеатры үшін тамаша таңдау.
Бұрмалаусыз қанық бейне
Күңгірт ақ түспен қапталған кенеп жарықтың біркелкі таралуын қамтамасыз етеді, түстердің шынайы репродукциясын және кескіннің анықтығын бүкіл аумақта сақтайды.
Жұмыс беті: 195 × 145 см
Кенептің өлшемі: 203 × 153 см
Қаптаманың өлшемдері 243 x 16 x 13 см
| Экранның өлшемдері | |
|---|---|
| Салмақ | 8.6 кг |
| тараптардың арақатынасы | 4:3 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кенептің биіктігі | 195 см |
| Қиғаш | 100 дюйм |
| Қосымша ақпарат | Жасырын конструкция — экран корпуста толығымен жасырылады, бұл интерьердегі тәртіп пен ұқыптылықты сақтайды, Ұзындықты реттеу — экран қажетті биіктікте бекітіледі, бұл оны кез келген қажеттіліктер мен қалауларға бейімдеуге мүмкіндік береді |
| Ерекшеліктері | қашықтан |
| Жетек | серіппелі |
| Түрі | қабырғалық |
| Экран түрі | орам |
| Экран түсі | күңгірт ақ |
| Жайманың ені | 145 см |
- Бағасы: 28 515 ₸

