
Жақша Brateck LPA36-443
- Бар
- Коды:22500261
15 582 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Brateck LPA36-443 көлбеу-айналмалы кронштейні LED және LCD теледидарлары үшін өте қолайлы. Кронштейн жоғары сапалы металдан жасалған және орнату саңылауларының ең көп таралған өлшеміне ие. Бекіту қарапайым және жылдам орнатуға бейімделген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Brateck |
| Максималды жүктеме | 50 кг |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бұйымның салмағы | 4.2 кг |
| Қосымша | еңкею бұрышы -3°-тан +3°-қа дейін, бұрылу 180°-қа дейін |
| Максималды диагональ | 55 дюйм |
| Ең аз диагональ | 32 дюйм |
| Үлгі | LPA36-443 |
| VESA өлшемі | 200x200, 300x300, 400x200, 400x400 |
| Өлшемдері | қаптамада 525х270х65 мм |
| Түрі | Жақша |
| Бекіту түрі | қабырғалық |
| Орнату түрі | көлбеу-айналмалы |
- Бағасы: 15 582 ₸



