
Xiaomi A Pro 2025 L55MA-SRU теледидары 140 см қара
- Бар
- Коды:120147252
239 989 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кванттық нүктелік дисплей - Түстердің тамаша репродукциясы Xiaomi компаниясының A Pro 2025 сериялы теледидарлары түстерді өмірге әкелетін озық кванттық нүктелік дисплей технологиясымен жабдықталған. Түс гаммасының кең ауқымы және 1 миллиард түсті дисплей арқылы сіз қонақ бөлмеңіздің жайлылығынан таңғажайып кескін сапасын пайдалана аласыз. Толық экранды дизайн - Иммерсивті визуалды тәжірибе Ультра тар жақтау стандартты теледидарлардан әлдеқайда жоғары экран мен дененің арақатынасын қамтамасыз етеді. Дисплей қосулы кезде кескіннің шекарасын әрең сезінесіз және иммерсивті көрнекі тәжірибе аласыз. Жоғары сапа - Металл дизайны Xiaomi A Pro Series 2025 талғампаз металл корпусы мен біртұтас дизайнының арқасында кез келген үй үшін нағыз әшекей болады. 4K ultra high resolution пішіміндегі кескін сапасы - Егжей-тегжейлі кескіндер 3840 × 2160 пиксель ажыратымдылығы бар 4K ultra HD дисплейі кескіндерді ең кішкентай бөлшектерінде көрсетеді. DTS Virtual:X - Әсерлі дыбыс Dolby Audio + DTS қосарлы декодтау технологиясы:X X дыбысына толығымен ену үшін жарқын дыбыс әсерлерін жасайды. Сонымен қатар, заманауи DTS Virtual технологиясы:X кинотеатрдың атмосферасын қалпына келтіретін үстеме эффектімен үш өлшемді дыбыс шығарады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Қисық экран | Жоқ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Экран форматы | 16:9 |
| Түсі | Қара |
| Қызметтері | |
| Skype қолдауы | Жоқ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Wi-Fi | Иә |
| Акустикалық жүйе | 20.0 Вт |
| Веб-камера | Жоқ |
| Салмақ (тұғырсыз) | 10.3 кг |
| Тұғырығы бар салмақ | 10.4 кг |
| Қабырғаға бекіту мүмкіндігі | Иә |
| Кірістер | AV, Ethernet (RJ-45), HDMI, USB |
| Шығулар | аудио (стерео) |
| Қиғаш | 55 дюйм |
| Экран диагоналы | 140 см |
| Ішкі теледидар | Жоқ |
| Жинақтау | қуат кабелі|қашықтан басқару пульті|пайдаланушы нұсқаулығы |
| Дыбыс қуаты | 20 Вт |
| Кескін ерекшеліктері | жоқ |
| HD қолдау | 4K UHD |
| Тұғырсыз өлшемдер | 1226.4мм х 81.7мм х 715 мм |
| Тұғыры бар өлшемдер | 1226.4мм x 313мм x 768мм |
| Рұқсат | 3840x2160 |
| Режимдер мен функциялар | жоқ |
| Сабвуфер | Жоқ |
| Жарықдиодты (LED) жарықтандыру | QLED |
| CI үшін слот | CI+ |
| Теледидар стандарттары | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Smart TV технологиясы | Иә |
| Түрі | QLED-теледидар |
| Көру бұрышы | 178 ° |
| Басқарма | стандартты пульт |
| Жаңарту жиілігі | 60 Гц |
| Жарықтық | 280 Кд/м2 |
- Бағасы: 239 989 ₸





