
Xiaomi A Pro L65MA-SRU теледидары 165 см қара
- Қолжетімді емес
- Коды:120384149
380 200 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Кванттық нүктелері бар дисплей - Түстердің тамаша репродукциясы
Жетілдірілген кванттық нүктелік дисплей технологиясымен жабдықталған Xiaomi компаниясының A Pro 2025 сериялы теледидарлары түстерді жандандырады. Түс гаммасының кең ауқымы және 1 миллиард түсті дисплей арқылы сіз қонақ бөлмеңіздің жайлылығынан таңғажайып кескін сапасын пайдалана аласыз.
Толық экранды дизайн - Иммерсивті визуалды тәжірибе
Ультра тар жақтау стандартты теледидарлардан әлдеқайда жоғары экран мен дененің арақатынасын қамтамасыз етеді. Дисплей қосулы кезде кескіннің шекарасын әрең сезінесіз және иммерсивті көрнекі тәжірибе аласыз.
Тамаша сапа - Металл дизайны
Xiaomi A Pro Series 2025 өзінің талғампаз металл корпусымен және біртұтас дизайнымен кез келген үйге нағыз қосымша болады.
4K ultra high resolution пішіміндегі кескін сапасы - Толығырақ суреттер
Ажыратымдылығы 3840 × 2160 пиксель болатын 4K ultra HD дисплейі кескіндерді барлық ұсақ бөлшектерінде көрсетеді*.
DTS® Virtual:X - Әсерлі дыбыс
Dolby Audio™ қосарлы декодтау технологиясы + DTS:X дыбысқа толық ену үшін жарқын дыбыс әсерлерін жасайды *. Сонымен қатар, заманауи DTS Virtual технологиясы:X кинотеатрдың атмосферасын қалпына келтіретін үстеме эффектімен үш өлшемді дыбыс шығарады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Қисық экран | Жоқ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Экран форматы | 16:9 |
| Түсі | Қара |
| Қызметтері | |
| Skype қолдауы | Жоқ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Wi-Fi | Иә |
| Акустикалық жүйе | Dolby Audio™, DTS:X, DTS® Virtual:X Sound |
| Веб-камера | Жоқ |
| Салмақ (тұғырсыз) | 14.7 кг |
| Тұғырығы бар салмақ | 15.1 кг |
| Қабырғаға бекіту мүмкіндігі | Иә |
| Кірістер | AV, HDMI, USB |
| Шығулар | оптикалық |
| Қиғаш | 65 дюйм |
| Экран диагоналы | 165 см |
| Ішкі теледидар | Жоқ |
| Жинақтау | қуат кабелі|қашықтан басқару пульті|пайдаланушы нұсқаулығы |
| Дыбыс қуаты | 20 Вт |
| Кескін ерекшеліктері | жоқ |
| HD қолдау | 4K UHD |
| Тұтынылатын қуат | 20 Вт |
| Үдемелі сыпыру | Иә |
| Тұғырсыз өлшемдер | 1446х83х839 мм |
| Тұғыры бар өлшемдер | 1446х390,5х901 мм |
| Рұқсат | 3840x2160 |
| Режимдер мен функциялар | жоқ |
| Сабвуфер | Жоқ |
| Жарықдиодты (LED) жарықтандыру | QLED |
| Теледидар стандарттары | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Smart TV технологиясы | Иә |
| Түрі | QLED-теледидар |
| Көру бұрышы | 178 ° |
| Басқарма | стандартты пульт |
| Жаңарту жиілігі | 60 Гц |
| Жарықтық | 300 Кд/м2 |
- Бағасы: 380 200 ₸

