
Wanbo Floor Stand орнату
- Қолжетімді емес
- Коды:137436694
9 869 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Проекторға арналған Wanbo едендік штативі 360 градусқа бұрылатын, биіктігі 60-тан 170 см-ге дейін реттелетін және тұрақты жиналмалы құрылымы бар штатив-штатив болып табылады. Штатив берік болаттан жасалған. Сондай-ақ, көлденеңінен 360 және тігінен 90 айналуының арқасында проекция бұрышын реттеу мүмкіндігі бар. Қосымша: Берік болаттан жасалған Тұрақты жиналмалы конструкциясы Штатив-трипод отырып, бұрылу 360 Биіктігін реттеу 60-тан 170 см-ге дейін Реттеу бұрышын проекциялау 360 көлденең және 90 тігінен.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | WANBO |
| Максималды жүктеме | 2 кг |
| Түсі | Ақ |
| Орнату әдісі | Еден |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 0.98 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Максималды қашықтық | 155 см |
| Ең аз қашықтық | 60 см |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 6 х 57.8 х 6 см |
| Реттеу | бұрылу |
| Түрі | Едендік |
- Бағасы: 9 869 ₸

