
Интерактивті панель XG 75TDFMAX148128 75 дюйм
- Бар
- Коды:128447977
746 232 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
XG 75TDFMAX148128 интерактивті панелі — жасалған шешім қамтамасыз ететін бизнес және білім беру үшін кескіннің жоғары сапасы және интуитивті өзара әрекеттесу.
✨ Ерекшеліктері:
- ✅ Диагоналі 75 дюйм — презентациялар мен ынтымақтастық үшін тамаша өлшем.
- 🔒 Рұқсат 3840x2160 — айқындық және нақтылау жоғары деңгейде.
- 🌟 Жарықтық 400 кд/м2 — тіпті жарықтандырылған бөлмелерде де тамаша көріну.
- ⚡ Жауап беру уақыты 8 мс — пайдаланушылардың әрекеттеріне лезде реакция.
- 🔌 Интерфейстердің әртүрлілігі (HDMI, USB, VGA) — әртүрлі құрылғыларға оңай қосылу.
Үшін жарамды кеңселер, оқу орындарының және конференц-залдар, маңызды жерде өзара әрекеттесу және ақпаратты тиімді ұсыну.
| Өлшемдері | |
|---|---|
| Салмақ | 54 кг |
| Биіктігі | 1015.8 мм |
| Ұзындығы | 85.2 мм |
| Ені | 1705.4 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жауап беру уақыты | 8 мс |
| Қиғаш | 75 дюйм |
| Интерфейстер | HDMI, RS-232, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Контраст қатынасы | 4000:1 |
| Рұқсат | 3840x2160 |
| Жарықтық | 400 кд/м2 |
- Бағасы: 746 232 ₸


