
Xiaomi Max 2025 L85MA теледидары-MAXRU 216 см қара
- Қолжетімді емес
- Коды:135049268
708 974 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Таныстыру Xiaomi Max 2025 L85MA-MAXRU — диагоналі бар теледидар 85 дюйм (216 см), ол арқасында сізге ұмытылмас көру тәжірибесін береді 4K UHD ажыратымдылығына және 144 Гц жаңарту жиілігі.
✨ Ерекшеліктері:
- ✅ Dolby Vision қызметін қолдау — максималды батыру үшін ашық және қанық түстер.
- 🔒 Smart TV технологиясы — таңдаулы қолданбалар мен мазмұнға бір жерден қол жеткізу.
- 🌐 Wi-Fi және Bluetooth — интернетке және басқа құрылғыларға оңай қосылу.
- 🎶 Дыбыс қуаты 15 Вт — ләззат алуыңыз үшін таза және көлемді дыбыс.
Бұл теледидар мыналар үшін өте қолайлы кино сүйер қауым, ойыншылардың және отбасылық кештер — өз үйіңізде нағыз кинотеатр атмосферасын жасаңыз.
Ең жақсы сурет және дыбыс сапасы үшін жоғары сапалы HDMI кабельдерімен пайдалануды ұсынамыз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Қисық экран | Жоқ |
| Қуат тұтыну | 220 Вт |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Экран форматы | 16:9 |
| Түсі | Қара |
| Қызметтері | |
| Skype қолдауы | Жоқ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Wi-Fi | Иә |
| Акустикалық жүйе | 15.0 Вт |
| Веб-камера | Жоқ |
| Салмақ (тұғырсыз) | 29.8 кг |
| Тұғырығы бар салмақ | 30.4 кг |
| Қабырғаға бекіту мүмкіндігі | Жоқ |
| Кірістер | Bluetooth, Ethernet (RJ-45), HDMI, USB, антенна |
| Шығулар | аудио |
| Қиғаш | 85 дюйм |
| Экран диагоналы | 216 см |
| Ішкі теледидар | Жоқ |
| Жинақтау | қуат кабелі|Тұғыр|қашықтан басқару пульті|пайдаланушы нұсқаулығы |
| Дыбыс қуаты | 15 Вт |
| Кескін ерекшеліктері | жоқ |
| Қолдау көрсетілетін кіріс сигнал пішімдері | 2160p |
| HD қолдау | 4K HDR |
| Үдемелі сыпыру | Жоқ |
| Тұғырсыз өлшемдер | 1890 × 94,3 × 1087,3 мм |
| Тұғыры бар өлшемдер | 1890 × 436,9 × 1153 мм |
| Рұқсат | 3840x2160 |
| Режимдер мен функциялар | жоқ |
| Сабвуфер | Жоқ |
| Жарықдиодты (LED) жарықтандыру | QLED |
| Теледидар стандарттары | DVB-C, DVB-S2, DVB-T |
| Smart TV технологиясы | Иә |
| Түрі | QLED-теледидар |
| Көру бұрышы | 178 ° |
| Басқарма | дауыспен|стандартты пульт |
| Жаңарту жиілігі | 144 Гц |
| Жарықтық | 1000 Кд/м2 |
- Бағасы: 708 974 ₸





