
Epson CO-W01 проекторы
- Бар
- Коды:107962069
242 610 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Epson CO-W01 проекторы — кеңейтілген сипаттама
Жарықтығы 3000 лм және 3LCD технологиясы бар ықшам WXGA-проектор
Epson CO-W01 проекторы — күндізгі жарықта да жарқын және анық кескіндерді қамтамасыз ететін үй мен кеңсеге арналған бір терезе шешімі. WXGA ажыратымдылығы (1280×800) және жарықтығы 3000 лм, ол фильмдерді, презентацияларды және ойындарды көруге жарамды.
Негізгі ерекшеліктері:
3LCD технологиясы: ақ және түрлі-түсті жарықтың біркелкі жарықтығын қамтамасыз етеді, бұл бір чипті DLP проекторларымен салыстырғанда ашық және қанық түстерге әкеледі.
Жарықтық 3000 лм: тіпті жарықтандырылған бөлмелерде де анық кескіндерді қамтамасыз етеді.
Шамның ұзақ қызмет ету мерзімі: күніне бір фильмді көргенде 18 жылға дейін, бұл шамға техникалық қызмет көрсету және ауыстыру шығындарын азайтады.
Ықшам және портативті дизайн: тасымалдауға және әртүрлі кеңістіктерге орнатуға оңай.
+1
Реттеу оңай: трапецияны тігінен және көлденеңінен ±30° дейін қолмен реттеу кескінді туралауды жеңілдетеді.
HDMI арқылы қосылу: ноутбуктер, ойын консольдері және медиа ойнатқыштар сияқты әртүрлі сигнал көздеріне оңай қосылуды қамтамасыз етеді.
Техникалық сипаттамалар:
Проекциялау жүйесі: 3LCD, RGB сұйық кристалды ысырма
СКД панелінің өлшемі: MLA (D10) бар 0,59 дюйм
Түсті және ақ жарықтың жарықтығы: 3000 лм (қалыпты режим), 2000 лм (үнемді режим)
Ажыратымдылығы: WXGA (1280×800), HD қолдауы
Тараптардың арақатынасы: 16:10
Жарық көзі: UHE шамы, қуаты 188 Вт
Шамның қызмет ету мерзімі: 6000 сағ (қалыпты режим), 12000 сағ (үнемді режим)
Трапецияны түзету: ±30° қолмен тік және көлденең түзету
Түсті бейне өңдеу: 8 бит
2D тігінен жаңарту жиілігі: 100-120 Гц
Түстердің репродукциясы: 16,77 млн түстер
Проекция қатынасы: 1,27–1,71:1
Сандық масштабтау: 1,35×
Экран өлшемі: 25-тен 378 дюймге дейін
Проекциялық арақашықтық: 0,9 м-ден 10,4 м-ге дейін
Объективтің фокустық қашықтығы: 1,44
Объективтің фокусталуы: қолмен
Кескінді ауыстыру: 7:1
Интерфейстер: HDMI 1.4, USB 2.0-A, USB 2.0 Type B (тек қызмет көрсету үшін)
Epson iProjection қолданбасы: қолдау көрсетілмейді
Қауіпсіздік: Кенсингтон құлпы, құлыптау тесігі, қауіпсіздік кабелінің тесігі
2D түс режимдері: Dynamic, Cinema, Presentation, sRGB, Blackboard, Vivid
Бейне түсінің режимдері: Blackboard, Cinema, Dynamic, Presentation
Қуатты тұтыну: 270 Вт (қалыпты режим), 214 Вт (үнемді режим), 0,5 Вт (қуатты үнемдеу режимі күтілуде)
Қорек кернеуі: AC 100-240В, 50/60 Гц
Өлшемдері (Ш×Г×В): 295×211×87 мм
Салмағы: 2,4 кг
Шу деңгейі: 38 дБ (қалыпты режим), 29 дБ (үнемді режим)
Жұмыс температурасы: 5-40 °C
Жұмыс ылғалдылығы: 10-60%, сақтау орны: 10-90%
Жарықтығы 3000 лм және 3LCD технологиясы бар ықшам WXGA-проектор
Epson CO-W01 проекторы — күндізгі жарықта да жарқын және анық кескіндерді қамтамасыз ететін үй мен кеңсеге арналған бір терезе шешімі. WXGA ажыратымдылығы (1280×800) және жарықтығы 3000 лм, ол фильмдерді, презентацияларды және ойындарды көруге жарамды.
Негізгі ерекшеліктері:
3LCD технологиясы: ақ және түрлі-түсті жарықтың біркелкі жарықтығын қамтамасыз етеді, бұл бір чипті DLP проекторларымен салыстырғанда ашық және қанық түстерге әкеледі.
Жарықтық 3000 лм: тіпті жарықтандырылған бөлмелерде де анық кескіндерді қамтамасыз етеді.
Шамның ұзақ қызмет ету мерзімі: күніне бір фильмді көргенде 18 жылға дейін, бұл шамға техникалық қызмет көрсету және ауыстыру шығындарын азайтады.
Ықшам және портативті дизайн: тасымалдауға және әртүрлі кеңістіктерге орнатуға оңай.
+1
Реттеу оңай: трапецияны тігінен және көлденеңінен ±30° дейін қолмен реттеу кескінді туралауды жеңілдетеді.
HDMI арқылы қосылу: ноутбуктер, ойын консольдері және медиа ойнатқыштар сияқты әртүрлі сигнал көздеріне оңай қосылуды қамтамасыз етеді.
Техникалық сипаттамалар:
Проекциялау жүйесі: 3LCD, RGB сұйық кристалды ысырма
СКД панелінің өлшемі: MLA (D10) бар 0,59 дюйм
Түсті және ақ жарықтың жарықтығы: 3000 лм (қалыпты режим), 2000 лм (үнемді режим)
Ажыратымдылығы: WXGA (1280×800), HD қолдауы
Тараптардың арақатынасы: 16:10
Жарық көзі: UHE шамы, қуаты 188 Вт
Шамның қызмет ету мерзімі: 6000 сағ (қалыпты режим), 12000 сағ (үнемді режим)
Трапецияны түзету: ±30° қолмен тік және көлденең түзету
Түсті бейне өңдеу: 8 бит
2D тігінен жаңарту жиілігі: 100-120 Гц
Түстердің репродукциясы: 16,77 млн түстер
Проекция қатынасы: 1,27–1,71:1
Сандық масштабтау: 1,35×
Экран өлшемі: 25-тен 378 дюймге дейін
Проекциялық арақашықтық: 0,9 м-ден 10,4 м-ге дейін
Объективтің фокустық қашықтығы: 1,44
Объективтің фокусталуы: қолмен
Кескінді ауыстыру: 7:1
Интерфейстер: HDMI 1.4, USB 2.0-A, USB 2.0 Type B (тек қызмет көрсету үшін)
Epson iProjection қолданбасы: қолдау көрсетілмейді
Қауіпсіздік: Кенсингтон құлпы, құлыптау тесігі, қауіпсіздік кабелінің тесігі
2D түс режимдері: Dynamic, Cinema, Presentation, sRGB, Blackboard, Vivid
Бейне түсінің режимдері: Blackboard, Cinema, Dynamic, Presentation
Қуатты тұтыну: 270 Вт (қалыпты режим), 214 Вт (үнемді режим), 0,5 Вт (қуатты үнемдеу режимі күтілуде)
Қорек кернеуі: AC 100-240В, 50/60 Гц
Өлшемдері (Ш×Г×В): 295×211×87 мм
Салмағы: 2,4 кг
Шу деңгейі: 38 дБ (қалыпты режим), 29 дБ (үнемді режим)
Жұмыс температурасы: 5-40 °C
Жұмыс ылғалдылығы: 10-60%, сақтау орны: 10-90%
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Epson |
| Құрылғы класы | Стационарлық |
| Шу деңгейі | 37 дБ |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.4 кг |
| Шам | |
| Шамның қуаты | 188 Вт |
| Шам түрі | UHE |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кірістер | HDMI, аудио 3,5 мм, композиттік бейне (RCA). |
| Шығулар | аудио 3,5 мм. |
| Диафрагма | 1,44. |
| Қосымша ақпарат | HDMI-CEC қолдауы Мобильді құрылғыларға арналған iProjection үйлесімді Кірістірілген 2 × 5 Вт динамиктер Қабырғаға және төбеге орнату мүмкіндігі Тірек тасты түзетуді қолдау Ықшам және портативті дизайн |
| Интерфейстер | HDMI, аудио 3,5 мм, USB (қуат және техникалық қызмет көрсету үшін). |
| Шамдар саны | 1 |
| Коммуникациялар | Ethernet |
| Контраст қатынасы | 15 000:1. |
| Трапециялы бұрмалауларды түзету | тік/көлденең |
| Оптикалық масштабтау | 1,44 |
| Сандық масштабтау | 1,35× |
| Қолданылу саласы | кеңсе үшін |
| Қашықтықтың кескін өлшеміне қатынасы | 1,27–1,71:1. |
| Қолдау көрсетілетін хабар тарату жүйелері | NTSC, PAL, SECAM |
| Қолдау көрсетілетін кіріс сигнал пішімдері | 1080i, 1080p, 480i, 480p, 576i, 576p, 720p |
| 3D қолдау | Жоқ |
| HDTV қолдауы | Иә |
| Проекциялық қашықтық | 0,9 м-ден 10,4 м-ге дейін. |
| Өлшемдері | 295х211х87 мм |
| Диагональ бойынша өлшемдер | 25-тен 378 дюймге дейін. |
| Нақты рұқсат | 1280x800 |
| Жарық ағыны | 3000 люмен |
| Шамның қызмет ету мерзімі | 6000 сағ |
| Шамның үнемді режимдегі қызмет ету мерзімі | 12000 сағ |
| Құрылғы технологиясы | 3LCD |
| Түрі | 3LCD, бір чипті сұйық кристалды проектор. |
| Фокустық қашықтық | 1,44 |
| Функциялар | объективті ауыстыру |
| Кадр жиілігі | 50-120 Гц. |
| Жолдардың жиілігі | 15-91 КГц. |
| Кең форматты | Иә |
- Бағасы: 242 610 ₸




