
Сорғыш HAUSLER HLS-BI60BLG750S қара
- Бар
- Коды:117201773
84 990 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
HAUSLER HLS-BI60BLG750S кіріктірілген сорғыш — бұл неміс сапасының, жоғары өнімділіктің және заманауи дизайнның тамаша үйлесімі. Стильді және функционалды, ол кез келген асүйге үйлесімді қосымша болады.
Негізгі артықшылықтар:
🔹 Заманауи дизайн
Қара шыныдан жасалған талғампаз әрлеу сорғышқа талғампаз көрініс береді және кез келген асүйдің интерьеріне тамаша үйлеседі.
🔹 Жоғары қуат
Сору өнімділігі 750 м3/сағ болатын сорғыш иістерді, буды және майды тиімді түрде жояды, тіпті қарқынды пісіру кезінде де таза және таза ауаны қамтамасыз етеді.
🔹 Ыңғайлы сенсорлық басқару
Интуитивті сенсорлық тақта режимдер мен шамдарды бір түрту арқылы оңай басқаруға мүмкіндік береді.
🔹 Орнату мен пайдаланудағы икемділік
Сорғыш ауаны шығару режимінде де, рециркуляция режимінде де жұмыс істей алады. Жиынтықта көміртекті сүзгі бар, бұл пайдаланудың әмбебаптығын арттырады.
🔹 Энергияны үнемдейтін жарықдиодты жарықтандыру
Жарық және үнемді жарықдиодты жарықтандыру жұмыс аймағының тамаша көрінуін қамтамасыз етеді және қуат тұтынуды азайтады.
Негізгі артықшылықтар:
🔹 Заманауи дизайн
Қара шыныдан жасалған талғампаз әрлеу сорғышқа талғампаз көрініс береді және кез келген асүйдің интерьеріне тамаша үйлеседі.
🔹 Жоғары қуат
Сору өнімділігі 750 м3/сағ болатын сорғыш иістерді, буды және майды тиімді түрде жояды, тіпті қарқынды пісіру кезінде де таза және таза ауаны қамтамасыз етеді.
🔹 Ыңғайлы сенсорлық басқару
Интуитивті сенсорлық тақта режимдер мен шамдарды бір түрту арқылы оңай басқаруға мүмкіндік береді.
🔹 Орнату мен пайдаланудағы икемділік
Сорғыш ауаны шығару режимінде де, рециркуляция режимінде де жұмыс істей алады. Жиынтықта көміртекті сүзгі бар, бұл пайдаланудың әмбебаптығын арттырады.
🔹 Энергияны үнемдейтін жарықдиодты жарықтандыру
Жарық және үнемді жарықдиодты жарықтандыру жұмыс аймағының тамаша көрінуін қамтамасыз етеді және қуат тұтынуды азайтады.
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 5 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 213 Вт |
| Негізгі | |
| Жұмыс режимдері | Бөлу |
| Ендіру түрі | Шкафқа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қосымша ақпарат | көмір сүзгілері жиынтықта |
| Қозғалтқыштардың саны | 1 |
| Корпус материалы | Металл |
| Өнімділік | 750 текше метр/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқарма | Сенсорлық |
| Орнату | ендірілетін |
| Сүзгі | алюминий сүзгісі |
| Түсі | Қара |
| Ені | 59.5 см |
| Ендірме ені | 59.5 см |
| Басқару элементтері | сенсорлық |
- Бағасы: 84 990 ₸










