
Сорғыш HAUSLER HLS-BI60BL750 қара
- Бар
- Коды:117201772
56 690 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hausler HLS-BI60BL750 кіріктірілген сорғыш — әрбір элементтегі стиль мен қуат. Неміс технологиясы бойынша жасалған — сапа мен ұзақ мерзімділік кепілдігі!
✅ Негізгі артықшылықтары:
✅Толық ендіру мүмкіндігі — сорғыш шкафта жасырылған және ас үйдің жалпы стилін бұзбайды
✅ Ені 60 см — көптеген стандартты плиталар үшін жарамды
✅ Қуатты мотор — қарқынды пісіру кезінде де ауаны тиімді тазарту
✅ 3 жұмыс жылдамдығы — әртүрлі пісіру жағдайларына бейімделу
✅ Ауаны шығару жұмысы — жоғары өнімділік және сенімділік
✅Жинақтағы көмір сүзгілері — қосымша сүзгілеу үшін
✅LED-жарықтандыру — негізгі жарықсыз да жұмыс аймағын жұмсақ жарықтандыру
✅ Шудың төмен деңгейі — күнделікті өмірге кедергі келтірмейтін тыныш жұмыс
✅ Батырмамен басқару — қарапайым және интуитивті
✅ Негізгі артықшылықтары:
✅Толық ендіру мүмкіндігі — сорғыш шкафта жасырылған және ас үйдің жалпы стилін бұзбайды
✅ Ені 60 см — көптеген стандартты плиталар үшін жарамды
✅ Қуатты мотор — қарқынды пісіру кезінде де ауаны тиімді тазарту
✅ 3 жұмыс жылдамдығы — әртүрлі пісіру жағдайларына бейімделу
✅ Ауаны шығару жұмысы — жоғары өнімділік және сенімділік
✅Жинақтағы көмір сүзгілері — қосымша сүзгілеу үшін
✅LED-жарықтандыру — негізгі жарықсыз да жұмыс аймағын жұмсақ жарықтандыру
✅ Шудың төмен деңгейі — күнделікті өмірге кедергі келтірмейтін тыныш жұмыс
✅ Батырмамен басқару — қарапайым және интуитивті
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 5 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 213 Вт |
| Негізгі | |
| Жұмыс режимдері | Бөлу |
| Ендіру түрі | Шкафқа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| "Домино" дизайны | Жоқ |
| Қосымша ақпарат | Жинаққа 2 көміртекті сүзгі кіреді |
| Шудың максималды деңгейі | 35 дБ |
| Корпус материалы | Металл |
| Өнімділік | 750 текше метр/сағ |
| Өлшемдері (ВхШхГ) | 25.8х59.5х29.1 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жарықтандыру түрі | жарықдиодты шам |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | ендірілетін |
| Сүзгі | алюминий сүзгісі |
| Түсі | Қара |
| Ені | 59.5 см |
| Ендірме ені | 59.5 см |
| Басқару элементтері | түймелі |
- Бағасы: 56 690 ₸










