
Пісіру беті HAUSLER HLS-60-BCK-WK қара, болат
- Бар
- Коды:129767565
73 490 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
HAUSLER HLS-60-BCK-WK пісіру беті. Сәнді орындаудағы неміс сапасы, қуаты және қауіпсіздігі
HAUSLER HLS-60-BCK-WK — неміс технологиясы бойынша жасалған талғампаз газ плитасы. Ол заманауи асүйлер үшін өте қолайлы жоғары өнімділікті, эргономиканы және ұзақ мерзімділікті біріктіреді.
Негізгі сипаттамалары:
✅ Шыңдалған шыныдан жасалған панель (қалыңдығы 7 мм) — берік, сызаттарға төзімді және тазалау оңай
✅ Кез келген тапсырмаға арналған 4 конфорка:
Экспресс-конфорка: 3.3 кВТ — жылдам пісіру үшін
2 стандартты оттықтар: 1.75 кВТ — әмбебап
Шағын конфорка: 1.0 кВТ — сөндіру және баяу қыздыру үшін өте қолайлы
✅ Шойын торлар — ыдыстардың тұрақтылығы мен беріктігі
✅ Металл тұтқалар — ыңғайлы және дәл басқару
✅ Желіден электрмен тұтану (220 В) — жылдам және сіріңкесіз
✅ Газды басқару (FFD) — жалын сөнген кезде газды автоматты түрде өшіру
✅ Газды қосудың икемділігі:
Сұйытылған газ: 2800 Па (жинаққа кіретін ағындар)
Табиғи газға қайта баптау мүмкіндігі: 2000 Па
HAUSLER HLS-60-BCK-WK — бұл сіздің ас үйіңізде жайлылық пен қауіпсіздікті қамтамасыз ететін стильдің, сенімділіктің және функционалдылықтың тамаша үйлесімі.
HAUSLER HLS-60-BCK-WK — неміс технологиясы бойынша жасалған талғампаз газ плитасы. Ол заманауи асүйлер үшін өте қолайлы жоғары өнімділікті, эргономиканы және ұзақ мерзімділікті біріктіреді.
Негізгі сипаттамалары:
✅ Шыңдалған шыныдан жасалған панель (қалыңдығы 7 мм) — берік, сызаттарға төзімді және тазалау оңай
✅ Кез келген тапсырмаға арналған 4 конфорка:
Экспресс-конфорка: 3.3 кВТ — жылдам пісіру үшін
2 стандартты оттықтар: 1.75 кВТ — әмбебап
Шағын конфорка: 1.0 кВТ — сөндіру және баяу қыздыру үшін өте қолайлы
✅ Шойын торлар — ыдыстардың тұрақтылығы мен беріктігі
✅ Металл тұтқалар — ыңғайлы және дәл басқару
✅ Желіден электрмен тұтану (220 В) — жылдам және сіріңкесіз
✅ Газды басқару (FFD) — жалын сөнген кезде газды автоматты түрде өшіру
✅ Газды қосудың икемділігі:
Сұйытылған газ: 2800 Па (жинаққа кіретін ағындар)
Табиғи газға қайта баптау мүмкіндігі: 2000 Па
HAUSLER HLS-60-BCK-WK — бұл сіздің ас үйіңізде жайлылық пен қауіпсіздікті қамтамасыз ететін стильдің, сенімділіктің және функционалдылықтың тамаша үйлесімі.
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
|---|---|
| Электр өртеу түрі | Автоматты |
| Электр өртеу | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қауіпсіздік | газ-конфоркаларды бақылау |
| Оттықтардың барлығы | 4 |
| Газ оттықтарының | 4 |
| Тереңдігі | 52 см |
| Ендіру тереңдігі | 49 см |
| Газ оттықтарының "Қос тәжі" | 1 |
| Беткі материал | шыңдалған шыны |
| Оттықтар панелі | шыңдалған шыны |
| Ауыстырып қосқыштар | айналмалы |
| Панельдің орналасуы | алдынан |
| Плита түрі | Газды |
| Беттің түрі | қайнату бөлмесі |
| Орнату | тәуелсіз |
| Түсі | Болат, Қара |
| Шойын торлар | Иә |
| Ені | 60 см |
| Ендірме ені | 56 см |
| Экспресс-конфоркалар | 1 |
- Бағасы: 73 490 ₸










