
DREAME Robot Vacuum D20 Pro ақ робот шаңсорғыш
- Қолжетімді емес
- Коды:140488893
202 713 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Робот-пылесос Dreame D20 Pro работает в режимах сухой, влажной и комбинированной уборки. Встроенные датчики помогают устройству распознавать перепады высот, стены и другие препятствия. Устройство автоматически определяет тип покрытия для переключения между режимами мойки гладкого пола и чистки ковров. Пылесос с севшим аккумулятором уезжает на базу и продолжает уборку уже после подзарядки. Поддержка работы с разными виртуальными ассистентами позволяет управлять устройством голосом.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Dreame |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жиынтықта | Робот шаңсорғыш, Зарядтау станциясы, Бүйірлік щетка, Пайдаланушы нұсқаулығы, Негізгі щетка |
| Салмақ | 3.51 кг |
| Жұмыс уақыты | 260 мин |
| Биіктігі | 96.9 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Батарея сыйымдылығы | 5200 МАч |
| Суға арналған бактың сыйымдылығы | 350 мл |
| Шаң жинағыштың сыйымдылығы | 700 мл |
| Сору қуаты | 13000 Па |
| Бүйірлік щеткалардың болуы | Иә |
| Дисплейдің болуы | Жоқ |
| Қызмет көрсетілетін алаң | 100 м2 |
| Тұтынылатын қуат | 80 Вт |
| Режимдер мен функциялар | зарядтау станциясына автоматты түрде қайтару, кедергілерді айналып өту, тазалау аймағының шектегіші, үй-жай картасын құру, жергілікті тазалау режимі, өздігінен зарядтау |
| Шанышқы стандарты | еуропалық шанышқы |
| Тазалау түрі | құрғақ және ылғалды |
| Басқарма | дауыстық көмекші|смартфоннан басқару |
| Шу деңгейі | 70 дБ |
| Ұсақ тазалау сүзгісі | Иә |
| Ені | 350 мм |
| Интерфейс тілі | Ағылшын, Орыс |
- Бағасы: 202 713 ₸










