
DREAME D20 Pro Black RLD43SA RLD43SA қара робот шаңсорғыш
- Қолжетімді емес
- Коды:144892508
202 713 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Робот-пылесос Dreame D20 Pro работает в режимах сухой, влажной и комбинированной уборки. Встроенные датчики помогают устройству распознавать перепады высот, стены и другие препятствия. Устройство автоматически определяет тип покрытия для переключения между режимами мойки гладкого пола и чистки ковров. Пылесос с севшим аккумулятором уезжает на базу и продолжает уборку уже после подзарядки. Поддержка работы с разными виртуальными ассистентами позволяет управлять устройством голосом.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Dreame |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жиынтықта | Dreame D20 Pro робот-шаңсорғышының өзі Зарядтау станциясының желілік қуат сымы қондырмасы- "швабра" (ылғалды тазалауға арналған) Шаң жинағыш (роботта орнатылған) Суға арналған резервуар (роботта орнатылған) |
| Салмақ | 3.5 кг |
| Зарядтау уақыты | 180 мин |
| Жұмыс уақыты | 170 мин |
| Биіктігі | 192 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Датчиктер | кедергілерді анықтау датчигі, беттің түрін анықтау датчигі, құлау датчигі, биіктіктің өзгеруін анықтайтын датчиктер |
| Қосымша | Құрғақ және ылғалды тазалауды қолдау Сумен жабдықтауды реттеу Жұқа сүзгі (HEPA-класс) Кесте бойынша тазалау Құлаудан қорғау Кедергілер сенсоры және заттарды тану Қашықтық өлшегіш пен камера арқылы бөлме картасын құру Виртуалдыға қолдау көрсету |
| Батарея сыйымдылығы | 5200 МАч |
| Суға арналған бактың сыйымдылығы | 350 мл |
| Шаң жинағыштың сыйымдылығы | 700 мл |
| Сору қуаты | 13000 Па |
| Бүйірлік щеткалардың болуы | Иә |
| Дисплейдің болуы | Жоқ |
| Қызмет көрсетілетін алаң | 190 м2 |
| Тұтынылатын қуат | 100 Вт |
| Режимдер мен функциялар | тазалау аймағының шектегіші, үй-жай картасын құру, баспалдақтарды тану, жергілікті тазалау режимі, өздігінен зарядтау, кездейсоқ тәртіпте жинау, кесте бойынша тазалау |
| Шанышқы стандарты | еуропалық шанышқы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Тазалау түрі | құрғақ және ылғалды |
| Басқарма | дауыстық көмекші|смартфоннан басқару |
| Шу деңгейі | 70 дБ |
| Ұсақ тазалау сүзгісі | Жоқ |
| Ені | 270 мм |
| Интерфейс тілі | Орыс |
- Бағасы: 202 713 ₸










