
TROUVER P50 Ultra RLP23SE робот шаңсорғышы ақ
- Қолжетімді емес
- Коды:138385010
337 658 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Trouver P50 Ultra – это не просто робот-пылесос, а ваш личный помощник по дому, поддерживающий идеальную чистоту. Навигация, основанная на передовых алгоритмах, позволяет роботу-пылесосу эффективно перемещаться по дому, избегая препятствий и тщательно очищая каждый уголок. Trouver P50 Ultra не просто пылесосит, он также моет полы. Благодаря функции влажной уборки, он одновременно собирает пыль и освежает поверхность пола.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Салмақ | 4.5 кг |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жиынтықта | робот шаңсорғыш, базалық станция, ұзартқыш базалық станцияның жақтау тақтасы, қоқыс дорбасы (алдын ала орнатылған), сүрткіш басы ұстағыш - 2 дана, сүрткіш басы - 2 дана(алдын ала орнатылған), нұсқаулық |
| Биіктігі | 98 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Батарея сыйымдылығы | 5200 МАч |
| Суға арналған бактың сыйымдылығы | 80 мл |
| Шаң жинағыштың сыйымдылығы | 300 мл |
| Сору қуаты | 19000 Па |
| Бүйірлік щеткалардың болуы | Иә |
| Қызмет көрсетілетін алаң | 100 м2 |
| Тұтынылатын қуат | 5 Вт |
| Режимдер мен функциялар | үй-жай картасын құру, баспалдақтарды тану, кесте бойынша тазалау |
| Тазалау түрі | құрғақ және ылғалды |
| Басқарма | смартфоннан басқару |
| Ені | 350 мм |
| Интерфейс тілі | Орыс |
- Бағасы: 337 658 ₸

