
Пісіру беті HAUSLER HLS-75BK-BLSS-W қара
- Бар
- Коды:141943729
72 900 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
HAUSLER HLS-75BK-BLSS-W кіріктірілген газ плитасы
Қара тот баспайтын болаттан жасалған талғампаз плита — стильдің, сенімділіктің және функционалдылықтың үйлесімі.
✔️ 5 оттық, соның ішінде қуатты WOK
✔️ Автоматты тұтану және газды басқару (FFD) — сіздің қауіпсіздігіңіз үшін
✔️ Төзімді шойыннан жасалған торлар — тұрақтылық және ұзақ мерзімділік
✔️ Металл жалауша қосқыштары — ыңғайлы және интуитивті
✔️ Сұйытылған газға арналған ағындар жиынтықта
📐 Өлшемдері: 760 × 510 мм
Ас үйдің кез келген түріне жарамды. Қуанышпен орнатыңыз және пісіріңіз!
Қара тот баспайтын болаттан жасалған талғампаз плита — стильдің, сенімділіктің және функционалдылықтың үйлесімі.
✔️ 5 оттық, соның ішінде қуатты WOK
✔️ Автоматты тұтану және газды басқару (FFD) — сіздің қауіпсіздігіңіз үшін
✔️ Төзімді шойыннан жасалған торлар — тұрақтылық және ұзақ мерзімділік
✔️ Металл жалауша қосқыштары — ыңғайлы және интуитивті
✔️ Сұйытылған газға арналған ағындар жиынтықта
📐 Өлшемдері: 760 × 510 мм
Ас үйдің кез келген түріне жарамды. Қуанышпен орнатыңыз және пісіріңіз!
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Домино дизайны | Жоқ |
| Түсі | Қара |
| Түрі | Газ |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Электр өртеу түрі | Автоматты |
| Электр өртеу | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қауіпсіздік | газ-конфоркаларды бақылау |
| Оттықтардың барлығы | 5 |
| Газ оттықтарының | 5 |
| Тереңдігі | 51 см |
| Ендіру тереңдігі | 48 см |
| Газ оттықтарының "Қос тәжі" | 1 |
| Қысқа мерзімді үзіліс | Жоқ |
| Беткі материал | тот баспайтын болат |
| Оттықтар панелі | тот баспайтын.болат |
| Ауыстырып қосқыштар | айналмалы |
| Панельдің орналасуы | алдынан |
| Плита түрі | Газды |
| Беттің түрі | қайнату бөлмесі |
| Орнату | тәуелсіз |
| Шойын торлар | Иә |
| Ені | 76 см |
| Ендірме ені | 72 см |
| Экспресс-конфоркалар | 1 |
- Бағасы: 72 900 ₸








