
Сорғыш HAUSLER HLS-90DG850 қара
- Бар
- Коды:144827278
85 590 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
✅ Өнімділігі: 850 м3/сағ — ауаны тиімді тазартады
✅Өлшемдері (W×H×D): 90 × 50 × 47 см
✅ Жылдамдықтар: 3 жұмыс режимі — қажеттіліктеріңізге оңай бейімделеді
✅ Жұмыс тәртібі: бұруға — ластанған ауаны сыртқа шығарады
✅ Артқы жарық: LED — үнемді және жарық
✅ Басқару элементтері: сенсорлық, Touch Screen — заманауи және ыңғайлы
✅ Шу деңгейі: бар болғаны 56 дБ — тыныш және ыңғайлы жұмыс істейді
✅ Орнату: кіріктірілетін/қабырғаға орнатылатын — кез келген асүй үшін әмбебап шешім
✅ Ауа құбырының диаметрі: 16 см
✅ Жабдық: жиынтықта — гофрленген құбыр
✅Өлшемдері (W×H×D): 90 × 50 × 47 см
✅ Жылдамдықтар: 3 жұмыс режимі — қажеттіліктеріңізге оңай бейімделеді
✅ Жұмыс тәртібі: бұруға — ластанған ауаны сыртқа шығарады
✅ Артқы жарық: LED — үнемді және жарық
✅ Басқару элементтері: сенсорлық, Touch Screen — заманауи және ыңғайлы
✅ Шу деңгейі: бар болғаны 56 дБ — тыныш және ыңғайлы жұмыс істейді
✅ Орнату: кіріктірілетін/қабырғаға орнатылатын — кез келген асүй үшін әмбебап шешім
✅ Ауа құбырының диаметрі: 16 см
✅ Жабдық: жиынтықта — гофрленген құбыр
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
|---|---|
| Қайтаруға қарсы клапан | Жоқ |
| Қуат тұтыну | 180 Вт |
| Сүзгі | металл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 18.7 кг |
| Негізгі | |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Жұмыс режимдері | Бөлу |
| Ендіру түрі | Шкафқа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ауа өткізгіш келте құбырының диаметрі | 160 мм |
| "Домино" дизайны | Жоқ |
| Сүзгінің ластану индикаторы | Жоқ |
| Қозғалтқыштардың саны | 1 |
| Корпус материалы | тот баспайтын.болат |
| Таңбаланбаған беті | Жоқ |
| Өнімділік | 850 текше метр/сағ |
| Басқарма | Сенсорлық |
| Орнату | Аспалы |
| Түсі | Қара |
| Ені | 55 см |
| Ендірме ені | 160 см |
| Басқару элементтері | сенсорлық |
- Бағасы: 85 590 ₸







