
HAUSLER HLS-60BK-INOX-W болат пісіру беті
- Бар
- Коды:145251447
56 690 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
✅ Басқару түрі: механикалық, алдыңғы жағында орналасқан
✅Беттік материал: тот баспайтын болат
✅Өлшемдері (Ш×Г): 590 × 500 мм
✅ Басқару тұтқалары: металл жалаушалар
✅ Оттықтар саны: қуаты жоғары WOK-оттықты қоса алғанда
✅ Торлар: шойыннан жасалған, жоғары температураға төзімді
✅ Электрмен тұтандыру: автоматты, тұтқаларға орнатылған
✅ Газды басқару жүйесі (FFD): жалын сөнген кезде газ беруді автоматты түрде өшіретін қауіпсіздік құрылғысы
✅ Пайдаланылатын газдың түрі: табиғи
✅ Сұйытылған газға бейімделу: жиынтықта баллонды газға арналған гиклерлер
✅Беттік материал: тот баспайтын болат
✅Өлшемдері (Ш×Г): 590 × 500 мм
✅ Басқару тұтқалары: металл жалаушалар
✅ Оттықтар саны: қуаты жоғары WOK-оттықты қоса алғанда
✅ Торлар: шойыннан жасалған, жоғары температураға төзімді
✅ Электрмен тұтандыру: автоматты, тұтқаларға орнатылған
✅ Газды басқару жүйесі (FFD): жалын сөнген кезде газ беруді автоматты түрде өшіретін қауіпсіздік құрылғысы
✅ Пайдаланылатын газдың түрі: табиғи
✅ Сұйытылған газға бейімделу: жиынтықта баллонды газға арналған гиклерлер
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
|---|---|
| Электр өртеу түрі | Автоматты |
| Электр өртеу | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қауіпсіздік | газ-конфоркаларды бақылау |
| Оттықтардың барлығы | 4 |
| Газ оттықтарының | 4 |
| Тереңдігі | 50 см |
| Ендіру тереңдігі | 48 см |
| Басқа конфоркалар | оттық WOK |
| Газ оттықтарының "Қос тәжі" | 1 |
| Қысқа мерзімді үзіліс | Жоқ |
| Беткі материал | тот баспайтын болат |
| Оттықтар панелі | тот баспайтын.болат |
| Ауыстырып қосқыштар | айналмалы |
| Панельдің орналасуы | алдынан |
| Плита түрі | Газды |
| Беттің түрі | қайнату бөлмесі |
| Орнату | тәуелсіз |
| Түсі | Болат |
| Шойын торлар | Иә |
| Ені | 59 см |
| Ендірме ені | 56 см |
| Экспресс-конфоркалар | 1 |
- Бағасы: 56 690 ₸








