
Пісіру беті HAUSLER V60-70IHB4T4 қара
- Бар
- Коды:110078857
136 490 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
HAUSLER V60-70IHB4T4 заманауи, қуатты және қауіпсіз пісіру беті сіздің ас үйіңізде таптырмас көмекші болады. Зияткерлік басқару элементтері мен ойластырылған функциялардың арқасында пісіру жылдамырақ, ыңғайлырақ және қауіпсіз болады.
Негізгі артықшылықтары:
✅ 7200 Вт қуат — жылдам пісіруге арналған жоғары өнімділік
✅ 9 қыздыру деңгейі — кез келген тағамның температурасын дәл реттеу
✅ Иілгіш сол жақ аймақ — үлкен ыдыс-аяқтар үшін екі аймақты бір аймаққа біріктіру
✅ Сенсорлық жүгірткі-басқару элементтері — бір қозғалыста оңай және тегіс орнату
✅ Қалдық жылу индикаторы — жақсартылған қауіпсіздік
✅ Балалардан қорғау — кездейсоқ қосылудан қорғау
✅ Таймер функциясы — автоматты түрде өшіру арқылы пісіру уақытын бақылау
Стильді дизайн және материалдар:
✅ Тікелей кесілген жиектері бар жылтыратылған қара шыны — талғампаз және заманауи
✅ Берік пластиктен жасалған негіз
✅ Алюминий қыздыру элементтері — сенімділік және ұзақ мерзімділік
Техникалық сипаттамалар:
🔹 Бетінің түрі: Индукциялық
🔹 Жалпы қуаты: 7200 Вт
🔹 Басқару элементтері: Сенсорлық жүгірткі-басқару элементтері
🔹 Түсі: Қара
Негізгі артықшылықтары:
✅ 7200 Вт қуат — жылдам пісіруге арналған жоғары өнімділік
✅ 9 қыздыру деңгейі — кез келген тағамның температурасын дәл реттеу
✅ Иілгіш сол жақ аймақ — үлкен ыдыс-аяқтар үшін екі аймақты бір аймаққа біріктіру
✅ Сенсорлық жүгірткі-басқару элементтері — бір қозғалыста оңай және тегіс орнату
✅ Қалдық жылу индикаторы — жақсартылған қауіпсіздік
✅ Балалардан қорғау — кездейсоқ қосылудан қорғау
✅ Таймер функциясы — автоматты түрде өшіру арқылы пісіру уақытын бақылау
Стильді дизайн және материалдар:
✅ Тікелей кесілген жиектері бар жылтыратылған қара шыны — талғампаз және заманауи
✅ Берік пластиктен жасалған негіз
✅ Алюминий қыздыру элементтері — сенімділік және ұзақ мерзімділік
Техникалық сипаттамалар:
🔹 Бетінің түрі: Индукциялық
🔹 Жалпы қуаты: 7200 Вт
🔹 Басқару элементтері: Сенсорлық жүгірткі-басқару элементтері
🔹 Түсі: Қара
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты функциялар | ыдыстардың болуын тану |
| Қауіпсіздік | қорғанысты өшіру, қалдық жылу индикаторы, панельді құлыптау түймесі |
| Оттықтардың барлығы | 4 |
| Тереңдігі | 52 см |
| Ендіру тереңдігі | 49 см |
| Индукциялық оттықтардың | 4 |
| Беткі материал | шыңдалған шыны |
| Оттықтар панелі | шыңдалған шыны |
| Ауыстырып қосқыштар | сенсорлық |
| Панельдің орналасуы | алдынан |
| Плита түрі | Индукциялық |
| Беттің түрі | қайнату бөлмесі |
| Орнату | тәуелсіз |
| Ені | 59 см |
| Ендірме ені | 56 см |
- Бағасы: 136 490 ₸








