
Кір жуғыш машина LEX LWM12812WID ақ
- Бар
- Коды:124349502
384 990 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Модель LEX LWM12812GRID объединяет два устройства — стиральную и сушильную машины — в одном компактном корпусе. Сотовый профиль барабана позволяет мягко обрабатывать любые вещи и экономно расходовать воду. Энергоэффективный и устойчивый к колебаниям напряжения мотор не перегревается, что продлевает срок службы стиральной машины. Пользователю доступны разные режимы сушки, гипоаллергенная стирка, обработка паром, программы для тканей, которым нужен специальный уход, а также функция автоматической чистки барабана. Все параметры удобно настраивать на понятной панели управления с дисплеем.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | LEX |
| Кептіруге арналған кірдің максималды жүктемесі | 8 кг |
| Кептіру | Иә |
| Жүктеу түрі | Алдыңғы |
| Жуу түрі | Автомат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 70 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Ағып кетуден қорғау түрі | корпус |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Активаторлық | Жоқ |
| Сығу жылдамдығын таңдау | Иә |
| Биіктігі | 85 см |
| Тереңдігі | 61 см |
| Екі барабан | Жоқ |
| Көрсету | Иә |
| Кірді қайта тиеу | Жоқ |
| Қосымша ақпарат | 16 бағдарлама |
| Судың ағып кетуінен қорғау | Иә |
| Инверторлық қозғалтқыш | Иә |
| Электр энергиясын тұтыну сыныбы | A++ |
| Сығудың тиімділік сыныбы | A |
| Жуудың тиімділік сыныбы | A |
| Бақылау | теңгерімсіздік |
| Зығырдың максималды жүктемесі | 12 келі |
| Резервуардың материалы | Silitech |
| Бумен өңдеу | Иә |
| Сығуды болдырмау | Иә |
| Бағдарламалар | блузкалар / жейделер, айналдыру, шаю, төсек жабдықтары мен сүлгілер, аралас маталар, сырт киімді жуу, бумен жуу, мамық киімдерді жуу, жұқа іш киім / жібек, жүн |
| Сығу кезіндегі айналу жылдамдығы | 1200 айн/мин |
| Жууды бастауды кейінге қалдыру таймері | Иә |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | жеке тұрған |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 60 см |
- Бағасы: 384 990 ₸

