
Расселл Хоббс 26051-70 қара электр шәйнегі
- Қолжетімді емес
- Коды:114204447
38 459 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Russell Hobbs Honeycomb 26051-70 электр шәйнегі ас үй бетінде бір рет шыныаяқтың жанынан бір тамшы су төгілмейтін күрделі пішінді шүмегінің болуымен "мақтанады". Автоматты өшіру технологиясы үйдегі көмекші сұйықтықты максималды 100 градус температураға дейін қыздыру процесін аяқтаған кезде ғана іске қосылмайды. Оның белсендірілуі сіз оны жұмыс тұғырынан алып тастаған сәтте де орын алады.
Сіздің сүйікті сусыныңызда бөгде қоспалардың пайда болуын болдырмау үшін Рассел Хоббс Honeycomb 26051-70 шүмегінде нейлон сүзгісі сақтықпен жасырылған. Топсалы қақпақ негізгі 1.7 литрлік сыйымдылықты тазалау үшін ғана емес, сонымен қатар оны қажетті сұйықтық көлемімен толтыру үшін оңай қол жеткізуге мүмкіндік береді. Егер сіз шәйнектің негізгі резервуарын толтыруды ұмытып қалсаңыз, ол жай ғана іске қосылмайды, бұл оның күтпеген жерден істен шығу қаупін жояды. Тұғырдың конструкциясы құрылғының желілік сымы оңай сыйып кететін арнайы бөлікті қамтамасыз етеді.
Сіздің сүйікті сусыныңызда бөгде қоспалардың пайда болуын болдырмау үшін Рассел Хоббс Honeycomb 26051-70 шүмегінде нейлон сүзгісі сақтықпен жасырылған. Топсалы қақпақ негізгі 1.7 литрлік сыйымдылықты тазалау үшін ғана емес, сонымен қатар оны қажетті сұйықтық көлемімен толтыру үшін оңай қол жеткізуге мүмкіндік береді. Егер сіз шәйнектің негізгі резервуарын толтыруды ұмытып қалсаңыз, ол жай ғана іске қосылмайды, бұл оның күтпеген жерден істен шығу қаупін жояды. Тұғырдың конструкциясы құрылғының желілік сымы оңай сыйып кететін арнайы бөлікті қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Russell Hobbs |
| Су деңгейінің көрсеткіші | Иә |
| Корпус материалы | Пластик |
| Түрі | Электр шайнек |
| Қыздыру элементінің түрі | Жасырын қыздыру элементі |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Дисплей | Иә |
| Шәйнек | Жоқ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қауіпсіздік | Қайнаған кезде автоматты түрде өшіру, сусыз қосуды бұғаттау, Қызып кетуден қорғау, тұғырдан алу кезінде ажырату |
| Салмақ | 1.18 кг |
| Қосымша | тұғырдың 360° айналуы |
| Қосу индикаторы | Иә |
| Қуат | 2400 Вт |
| Көлем | 1.7 л |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 24.5х16.5х21.5 см |
| Қақтан қорғайтын сүзгі | Иә |
| Түсі | Қара |
- Бағасы: 38 459 ₸






