
Рассел Хоббс 26382-70 электр шәйнегі сұр
- Қолжетімді емес
- Коды:115468322
48 929 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Жақсы дизайн ешқашан сәнден кетпейді және осы маусымда Рассел Хоббс Гроув шәйнегі сәнді, тактильді әрлеу және тот баспайтын болаттан жасалған екпіндердің арқасында ас үйіңіздің жұмыс бетіне сәнді қосымша бола алады. Оның мінсіз дизайны мен тазалау корпусы оның сыртқы түрін сақтайды. Ол Рассел Хоббстан күткен барлық мүмкіндіктермен және мүмкіндіктермен жабдықталған. Оларға 1,7 литрлік сыйымдылық, Perfect Pour шүмегі, сыртқы су деңгейінің индикаторы және жылдам қайнату функциясы кіреді. Сізге шұғыл түрде шай керек пе? Шәйнек бір кесе суды (236 мл) 100°C температураға небәрі 54 секундта жеткізеді және энергияны 66%-ға аз тұтынады. Осылайша, ол стильді және функционалды ғана емес, сонымен қатар энергияны үнемдейді!
Тот баспайтын болаттан жасалған щеткалы екпіндері бар текстуралы дизайн
Жылтыр, сүртілетін корпусы және тот баспайтын болаттан жасалған екпіндері бар заманауи Groove шәйнегі жақсы дәм туралы мәлімдеме жасайды.
Мінсіз шүмек
Су шыныаяққа Perfect Pour шүмегі арқылы біркелкі құйылады, үстелдің үстіне тамшыламай немесе шүмектен ыстық су шашпай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Russell Hobbs |
| Су деңгейінің көрсеткіші | Иә |
| Түрі | Электр шайнек |
| Қыздыру элементінің түрі | Жасырын қыздыру элементі |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Дисплей | Жоқ |
| Шәйнек | Жоқ |
| Таймер | Жоқ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.891 кг |
| Қосу индикаторы | Иә |
| Корпус материалы | металл/пластик |
| Қуат | 2400 Вт |
| Көлем | 1.7 л |
| Желілік сымды сақтауға арналған бөлік | Иә |
| Жарықтандыру | Иә |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 24,50х43,70х54,40 см |
| Алмалы-салмалы қақпақ | Жоқ |
| Смартфоннан басқару | Жоқ |
| Қақтан қорғайтын сүзгі | Жоқ |
| Түсі | Сұр |
- Бағасы: 48 929 ₸







