
Электр шәйнегі Zelmer ZCK-1274B қара
- Қолжетімді емес
- Коды:109864154
20 958 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Zelmer ZCK1274 – классикалық электр шәйнегі. Қыздыру элементінің қуаты 2200 Вт құрайды, бұл судың тез қайнауын қамтамасыз етеді. Қайнаған кезде сіз дыбыстық сигналды естисіз. Шәйнекті толтыру немесе оған су құю үшін қақпақ түймені басу арқылы ашылады, бұл ыңғайлы және қауіпсіз.
Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, бұл құрылғыға қосымша беріктік пен беріктік береді және тазалау және тазалау оңай. Шүмекте қақтан қорғайтын сүзгі орнатылған. Негізде 360° айналады, шәйнекті екі жағынан да алуға болады, сонымен қатар оны қайтадан қоюға болады.
Бұл модельде тиімді қорғаныс жүйесі енгізілген. Қайнаған, тұғырдан шығарылған немесе сусыз қосылған кезде құрылғы автоматты түрде өшеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Zelmer |
| Су деңгейінің көрсеткіші | Иә |
| Корпус материалы | Пластик |
| Көлемі | 1.7 л |
| Түрі | Электр шайнек |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.9 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Дисплей | Жоқ |
| Желілік сымның ұзындығы | 0.75 м |
| Шәйнек | Жоқ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қауіпсіздік | сусыз қосуды бұғаттау, Қызып кетуден қорғау, қайнаған кезде өшіру |
| Қосымша | жасырын қыздыру элементі, тез қайнайды |
| Қосу индикаторы | Иә |
| Қуат | 2200 Вт |
| Желілік сымды сақтауға арналған бөлік | Иә |
| Қыздырғыш элементтің жабыны | тот баспайтын болат |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 212х175х230 мм |
| Қыздыру элементінің түрі | жабық спираль |
| Қақтан қорғайтын сүзгі | Иә |
| Түсі | Қара |
- Бағасы: 20 958 ₸







