
Шаңсорғыш DREAME R10S Pro қара
- Қолжетімді емес
- Коды:140757168
244 456 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CelesTectтм шаңды жарықтандыру технологиясы. Шаңды тану, 16 есе күшейтілген.
Шаш пен жүнді ораудан қорғау. Clean-to-Edgетм жүйесімен егжей-тегжейлі тазалау
Қабырғаға дейінгі қашықтық 7 мм-ге дейін қысқартылған жұмсақ роликті щетка бүйірлерді тазалау тапсырмаларын орындайды және қоқыстарды тақтайшалар бойымен оңай жинайды.
Көп функциялы щетка ірі қоқыстар мен бөлшектерді тегіс және бітелусіз жинауға мүмкіндік беретін реттелетін алдыңғы тесігі бар дизайнды қабылдайды. Шырша тәрізді қылшықтар әртүрлі беттерді тазалауға және шаңды, әсіресе кілемдерде тиімді сыпыруға арналған.
90 минут бойы үздіксіз сымсыз тазалау мүмкіндігін пайдаланыңыз. Бұл шаңсорғыш батареяны қайта зарядтау туралы алаңдамай, үйіңізді басынан аяғына дейін тазартады.
Саптамалар жиынтықта:
Электрлік шағын щетка
Саңылауларға арналған қондырма
Кең құрама саптама
Шаш пен жүнді ораудан қорғау. Clean-to-Edgетм жүйесімен егжей-тегжейлі тазалау
Қабырғаға дейінгі қашықтық 7 мм-ге дейін қысқартылған жұмсақ роликті щетка бүйірлерді тазалау тапсырмаларын орындайды және қоқыстарды тақтайшалар бойымен оңай жинайды.
Көп функциялы щетка ірі қоқыстар мен бөлшектерді тегіс және бітелусіз жинауға мүмкіндік беретін реттелетін алдыңғы тесігі бар дизайнды қабылдайды. Шырша тәрізді қылшықтар әртүрлі беттерді тазалауға және шаңды, әсіресе кілемдерде тиімді сыпыруға арналған.
90 минут бойы үздіксіз сымсыз тазалау мүмкіндігін пайдаланыңыз. Бұл шаңсорғыш батареяны қайта зарядтау туралы алаңдамай, үйіңізді басынан аяғына дейін тазартады.
Саптамалар жиынтықта:
Электрлік шағын щетка
Саңылауларға арналған қондырма
Кең құрама саптама
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Dreame |
| Түрі | Тік |
| Шаң жинағыштың түрі | Контейнер |
| Жұқа сүзгі | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.76 кг |
| Батареяның қызмет ету мерзімі | 90 мин |
| Биіктігі | 77.5 см |
| Тереңдігі | 15.5 см |
| Қуат көзі | батарея |
| Сору қуаты | 280 Вт |
| Тұтынылатын қуат | 425 Вт |
| Шаңсорғыштың өлшемдері (ШхГхВ) | 26.8x15.5x77.5 см |
| Турбощетка жиынтықта | Жоқ |
| Тазалау | құрғақ |
| Түсі | Қара |
| Ені | 26.8 қараңыз |
- Бағасы: 244 456 ₸










