
Шаңсорғыш HAUSLER Bayern Turbo Jet HLS-20TT5SC8/GOLDG алтын
- Бар
- Коды:128015687
59 890 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
🔹 Шаңсорғыш HAUSLER Bayern Turbo Jet HLS-20TT5SC8/GOLDG
✅ Қуаты 2000 Вт, сору 400 Вт — кез келген ластанумен оңай күреседі
✅ Шаңға арналған контейнер 2,5 л — сөмкелерде ыңғайлылық пен үнемдеу
✅ Ұсақ сүзгі — шаңның ұсақ бөлшектерінсіз таза ауа
✅ Шағын және жеңіл (5 кг), өлшемдері 21×24×20 см — маневрлік және ыңғайлылық
✅ Телескопиялық түтік және 4 метрлік бау — қозғалыс еркіндігі
✅ Жиынтықта 7 саптама бар: кілемдерге арналған турбо щетка, еденге арналған щетка, 2-і 1-де, дөңгелек, диванға арналған, шағын турбо щетка және қатты едендерге арналған щетка — кез келген беттерді тазалауға арналған
ХАУСЛЕРМЕН жайлылық пен тазалықты жасаңыз!
✅ Қуаты 2000 Вт, сору 400 Вт — кез келген ластанумен оңай күреседі
✅ Шаңға арналған контейнер 2,5 л — сөмкелерде ыңғайлылық пен үнемдеу
✅ Ұсақ сүзгі — шаңның ұсақ бөлшектерінсіз таза ауа
✅ Шағын және жеңіл (5 кг), өлшемдері 21×24×20 см — маневрлік және ыңғайлылық
✅ Телескопиялық түтік және 4 метрлік бау — қозғалыс еркіндігі
✅ Жиынтықта 7 саптама бар: кілемдерге арналған турбо щетка, еденге арналған щетка, 2-і 1-де, дөңгелек, диванға арналған, шағын турбо щетка және қатты едендерге арналған щетка — кез келген беттерді тазалауға арналған
ХАУСЛЕРМЕН жайлылық пен тазалықты жасаңыз!
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 4 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Желілік сымның ұзындығы | 4 м |
| Негізгі | |
| Сору қуаты | 400 Вт |
| Қуат тұтыну | 2000 Вт |
| Шаң жинағыштың түрі | Контейнер |
| Жұқа сүзгі | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 21 қараңыз |
| Тереңдігі | 24 см |
| Қосымша қондырмалар жиынтықта | Еденге арналған щетка Саптама 2-і 1-де Дөңгелек щетка Диванға арналған щетка Шағын турбо щетка Қатты едендерге арналған щетка |
| Шаң жинағышты толтыру индикаторы | Жоқ |
| Қуат көзі | желі |
| Шаң жинағыштың көлемі | 2.5 л |
| Шаңсорғыштың өлшемдері (ШхГхВ) | Ш20смхГ24смхХ21см |
| Қуатты реттегіш | корпуста |
| Түрі | дәстүрлі |
| Сору құбыры | телескопиялық |
| Турбощетка жиынтықта | Иә |
| Тазалау | құрғақ |
| Түсі | Алтын |
| Сүзгілеу сатыларының саны | 2 |
| Ені | 20 см |
- Бағасы: 59 890 ₸







