
Deerma VC20 Pro шаңсорғыш көк
- Бар
- Коды:106612807
65 151 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Xiaomi Deerma VC20 Pro – аккумулятормен 50 минут бойы жұмыс істейтін құрғақ және дымқыл тазалауға арналған тік шаңсорғыш. Розеткаға байланбай жылдам және тиімді тазалау пәтерде ғана емес, сонымен қатар көліктің ішін тазалауға мүмкіндік береді, өйткені құрылғы қолмен шаңсорғышқа оңай айналады
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deerma |
| Батареяның жұмыс уақыты | 50 мин |
| Сору қуаты | 240 Вт |
| Қуат тұтыну | 220 Вт |
| Түрі | Тік |
| Шаң жинағыштың түрі | Циклон сүзгісі |
| Жұқа сүзгі | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.3 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Шу деңгейі | 84 дБ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея | Ли-Ион 2500 МАч |
| Электр щеткасын қосу мүмкіндігі | Иә |
| Биіктігі | 118 см |
| Тереңдігі | 21 қараңыз |
| Қосымша қондырмалар жиынтықта | Иә |
| Қуат көзі | батарея |
| Шаң жинағыштың көлемі | 0.6 л |
| Шаңсорғыштың өлшемдері (ШхГхВ) | 24х21х118 см |
| Қуатты реттегіш | тұтқада |
| Турбощетка жиынтықта | Иә |
| Тазалау | ылғалды|құрғақ |
| Түсі | Көк |
| Ені | 24 см |
| Электр щеткасы жиынтықта | Иә |
- Бағасы: 65 151 ₸








