
Расселл Хоббс 26140-70 қара электр шәйнегі
- Қолжетімді емес
- Коды:115468311
77 576 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Сіздің ас үйіңізде стильді көрінетін керемет шәйнекті іздеп жүрсіз бе? Күңгірт текстуралы беті бар жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған шәйнекке назар аударыңыз. Көлемі 1,7 литр, бұл ең жақсы нұсқа. Бір шыныаяқты 55 секундта* қайнату арқылы сіз бір шыны кофе немесе шайды жылдам іше аласыз, сонымен бірге энергияны 66%-ға дейін үнемдей аласыз**. Ал шәйнек корпусының бойындағы таңғажайып ішкі көк шам әр пайдаланған сайын ас үй үстелінің үстінде тамаша көрінеді.
Шәйнек корпусының күңгірт беті
Шәйнектің әсем пішіні мен күңгірт беті оған ас үй үстелінің эстетикасын береді. Біз сіздің асханаңыздың интерьері туралы ойлануды ұсынамыз, өйткені шәйнек функционалды ғана емес, сонымен қатар әдемі болуы мүмкін. Сіздің ас үйіңіздегі әдемі құрылғылар сізге отбасылық шай кешін өткізуге қосымша сылтау ретінде көңіл-күй сыйлайды!
Көлемі 1.7 литр
Шәйнектің сыйымдылығы 1.7 литр, бұл 6 үлкен шыныаяқ жасауға жеткілікті болады, ал "perfect spout" - "perfect pour spout" жүйесі шыныаяққа құйылған кезде қажетсіз тамшылардың немесе судың шашырауын болдырмайды.
Жылдам қайнау аймақтары
Қажеттілігіңізге қарай суды 1, 2 немесе 3 кесе қайнатуға болады. Бұл электр энергиясын үнемдеудің тамаша тәсілі және өте ыңғайлы. Шәйнектің ішіндегі арнайы белгілер суды қай белгіге дейін толтыру керектігін көрсетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Russell Hobbs |
| Су деңгейінің көрсеткіші | Иә |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Түрі | Электр шайнек |
| Қыздыру элементінің түрі | Жасырын қыздыру элементі |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Дисплей | Жоқ |
| Шәйнек | Жоқ |
| Таймер | Жоқ |
| Термореттегіш | Жоқ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қауіпсіздік | Қызып кетуден қорғау |
| Салмақ | 1.16 кг |
| Қосымша | функция "Бір кесе", ол тек қажетті мөлшерде суды қайнатуға және үлкен көлемді қыздыру үшін электр энергиясын ысырап етпеуге мүмкіндік береді. |
| Қосу индикаторы | Иә |
| Қуат | 2400 Вт |
| Көлем | 1.7 л |
| Желілік сымды сақтауға арналған бөлік | Иә |
| Жарықтандыру | Жоқ |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 23.5×22.5×15.8 см |
| Алмалы-салмалы қақпақ | Жоқ |
| Смартфоннан басқару | Жоқ |
| Қақтан қорғайтын сүзгі | Иә |
| Түсі | Қара |
- Бағасы: 77 576 ₸







