
Deerma T30W Station шаңсорғышы сұр
- Қолжетімді емес
- Коды:121327828
106 395 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Сору қуаты: 15000 Па. Сүзгілеу түрі: HEPA-сүзгіні қоса алғанда, көп сатылы сүзгілеу жүйесі. Батареяны зарядтау уақыты: шамамен 3-4 сағат. 9. Саптамалар жиынтықта: электр щеткасы , саңылаулы саптама, жиһазға арналған саптама, еденге және кілемдерге арналған саптама. Ерекшеліктері: Қараңғы жерлерде тазалау кезінде жақсырақ көру үшін электр щеткасындағы жарықдиодты жарықтандыру, шаңды тиімдірек бөлуге арналған циклонды сүзу жүйесі, қолмен шаңсорғышқа айналдыру мүмкіндігі. Қосымша функциялар: батарея деңгейінің индикаторы, шаң контейнерін оңай тазалау. Бұл шаңсорғыш кілемдер мен қатты жабындарды қоса алғанда, әртүрлі беттерді тиімді тазалауға арналған. Ол жеңіл салмағы мен эргономикалық дизайнының арқасында пайдаланушыға ыңғайлы, сонымен қатар әртүрлі саптамалардың арқасында жету қиын жерлерде тазалауға жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deerma |
| Батареяның жұмыс уақыты | 30 мин |
| Сору қуаты | 600 Вт |
| Қуат тұтыну | 600 Вт |
| Түрі | Тік |
| Шаң жинағыштың түрі | Контейнер |
| Жұқа сүзгі | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.5 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Шу деңгейі | 75 дБ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 127.5 см |
| Тереңдігі | 28 см |
| Қуат көзі | батарея |
| Шаң жинағыштың көлемі | 0.6 л |
| Шаңсорғыштың өлшемдері (ШхГхВ) | 256х280х1275 мм |
| Сору құбыры | бүтін |
| Турбощетка жиынтықта | Иә |
| Тазалау | құрғақ |
| Түсі | Сұр |
| Сүзгілеу сатыларының саны | 9 |
| Ені | 25.6 қараңыз |
- Бағасы: 106 395 ₸








