
Шаңсорғыш HAUSLER HLS-04FT0SCBGS сұр
- Бар
- Коды:129767564
52 490 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
HAUSLER HLS-04FT0SCBGS- Сымсыз тік шаңсорғыш. Неміс технологиясы бойынша жасалған!
✅ Негізгі сипаттамалары:
Артықшылықтары:
✅ Қапсыз жүйе — контейнерді оңай тазалау
✅ Қозғалтқыштың қуаты 400 Вт және сору қуаты 24 кПА дейін
✅ HEPA-сүзгі — ауаны сенімді тазарту
✅ Контейнердің сыйымдылығы 1 л — босату ықтималдығы аз
✅ Автономды жұмыс 60 минутқа дейін
✅ Зарядтау уақыты 4-5 сағат
✅ Қылқаламсыз қозғалтқыш — беріктік және тыныш жұмыс
✅ Әмбебап қолдану: үй, авто, гараж, қонақ үй
✅ Эргономикалық қол пішімі және заманауи дизайн
✅ Жинақтау:
🔹 Еденге арналған үлкен щетка
🔹 Саңылаулы ұзын саптама
🔹 Әмбебап щетка 2-і 1-де
🔹 Дөңгелек және шаршы щеткалар
🔹 Қабырғаға орнату — ыңғайлы сақтау және зарядтау
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 4 кг |
| Негізгі | |
| Сору қуаты | 130 Вт |
| Қуат тұтыну | 17 Вт |
| Түрі | Тік |
| Шаң жинағыштың түрі | Контейнер |
| Жұқа сүзгі | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 120 см |
| Тереңдігі | 19 см |
| Қуат көзі | батарея |
| Шаң жинағыштың көлемі | 1 л |
| Шаңсорғыштың өлшемдері (ШхГхВ) | (ШхГхВ)10х19х120 |
| Қуатты реттегіш | тұтқада |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Турбощетка жиынтықта | Иә |
| Тазалау | құрғақ |
| Функциялар мен функциялар | зарядтау индикаторы, шаң кенелерінен тазалау |
| Түсі | Көк |
| Ені | 10 см |
- Бағасы: 52 490 ₸










