
Шаңсорғыш Deerma T30W қара
- Бар
- Коды:117250202
63 141 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
тазалау түрі: құрғақ, қуат түрі: батареядан, желіден, батареяның қызмет ету мерзімі: 45 мин, ажыратылатын қол шаңсорғыш. Жеткізу көлемі: шаңсорғыш, шаңсорғыш құбыры, саңылау саптамасы, электрлік еден саптамасы, сақтау тұтқасы, орналастыру жапсырмасы, бұранда, кеңейту болттары x 2, нұсқаулық. Қосымша функциялар: автокөлікте пайдалану мүмкіндігі, тазалау аймағын жарықтандыру, дизайн ерекшеліктері: тік тұрақ, корпустағы қуат реттегіші, тұтқадағы қуатты басқару, биіктігі: 127 см, салмағы: 3,72 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deerma |
| Батареяның жұмыс уақыты | 45 мин |
| Қуат тұтыну | 240 Вт |
| Түрі | Тік |
| Шаң жинағыштың түрі | Контейнер |
| Жұқа сүзгі | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3.72 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Шу деңгейі | 79 дБ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея | 2500 |
| Электр щеткасын қосу мүмкіндігі | Жоқ |
| Биіктігі | 127 см |
| Тереңдігі | 25.6 қараңыз |
| Қосымша ақпарат | Аккумуляторды зарядтау уақыты 330 мин, сору құбыры күрделі, шу деңгейі 79 дБ, корпус материалы: пластик; құрылымдық ерекшеліктері тік тұрақ, корпустағы қуат реттегіші, тұтқадағы қуатты басқару. лазерлік анықтау технологиясы |
| Шаң жинағышты толтыру индикаторы | Жоқ |
| Қуат көзі | батарея |
| Сору қуаты | 2300 Вт |
| Шаң жинағыштың көлемі | 0.56 л |
| Шаңсорғыштың өлшемдері (ШхГхВ) | 28x127x25.60 |
| Қуатты реттегіш | тұтқада |
| Турбощетка жиынтықта | Иә |
| Тазалау | құрғақ |
| Түсі | Қара |
| Ені | 18 см |
| Электр щеткасы жиынтықта | Жоқ |
- Бағасы: 63 141 ₸










