
Пісіру беті HAUSLER 67HLB4T1NF қара
- Бар
- Коды:110108832
85 990 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
HAUSLER 67HLB4T1NF 1 жылдам қыздырғыш оттығы бар кіріктірілген шыны керамикалық пісіру беті
✅ 1 сопақша конфорка "утятница" — сопақ ыдыстарда ыдыстарды ыңғайлы дайындау үшін
✅ Өлшемдері (W×D): 590×520 мм — кез келген ас үйге арналған ықшам өлшем
✅ Материалдар: қара шыны + металл негіз — стильді сыртқы түрі және сенімді конструкциясы
✅ Қалдық жылу индикаторы — пайдалану кезіндегі қауіпсіздік
✅ Балалардан қорғау — кездейсоқ қосылудан қорғау
✅ Таймер — пісіру уақытын ыңғайлы басқару
✅ 9 қуат деңгейі — кез келген тағамға арналған температураны дәл реттеу
✅ Сенсорлық басқару — басқарудағы жеңілдігі мен дәлдігі
✅ Жалпы қуаты: 6700 Вт — жоғары өнімділік
✅ 1 сопақша конфорка "утятница" — сопақ ыдыстарда ыдыстарды ыңғайлы дайындау үшін
✅ Өлшемдері (W×D): 590×520 мм — кез келген ас үйге арналған ықшам өлшем
✅ Материалдар: қара шыны + металл негіз — стильді сыртқы түрі және сенімді конструкциясы
✅ Қалдық жылу индикаторы — пайдалану кезіндегі қауіпсіздік
✅ Балалардан қорғау — кездейсоқ қосылудан қорғау
✅ Таймер — пісіру уақытын ыңғайлы басқару
✅ 9 қуат деңгейі — кез келген тағамға арналған температураны дәл реттеу
✅ Сенсорлық басқару — басқарудағы жеңілдігі мен дәлдігі
✅ Жалпы қуаты: 6700 Вт — жоғары өнімділік
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қауіпсіздік | қорғанысты өшіру, қалдық жылу индикаторы, панельді құлыптау түймесі |
| Оттықтардың барлығы | 4 |
| Тереңдігі | 52 см |
| Ендіру тереңдігі | 49 см |
| Оттықтардың Hi Light | 4 |
| Сопақша қыздыру аймағы бар конфоркалар | 1 |
| Үш контурлы оттықтар | 1 |
| Беткі материал | шыны керамика |
| Оттықтар панелі | шыны керамика |
| Ауыстырып қосқыштар | сенсорлық |
| Панельдің орналасуы | алдынан |
| Плита түрі | Электрлік |
| Беттің түрі | қайнату бөлмесі |
| Орнату | тәуелді |
| Ені | 59 см |
| Ендірме ені | 56 см |
| Экспресс-конфоркалар | 1 |
- Бағасы: 85 990 ₸










