
Пісіру беті HAUSLER 67HLB4T1 қара
- Бар
- Коды:106894616
96 590 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
HAUSLER 67HLB4T1 пісіру панелі
Неміс технологиясы бойынша жасалған — сапа кепілдігі!
Шыны керамикадан жасалған талғампаз және сенімді пісіру беті сіздің ас үйіңіздің функционалды және стильді элементіне айналады.
Артықшылықтары:
✔ Заманауи сыртқы түрі
Металл негізі мен жақтауы бар қара шыны интерьерде талғампаз екпін жасайды.
✔ Қауіпсіздік және ыңғайлылық
Қалдық жылу индикаторы қыздырылған бет туралы ескертеді
Балалардан оқшаулау бүкіл отбасы үшін қорғауды қамтамасыз етеді
✔ Дәл баптаулар
қуаттың 9 деңгейі әрбір тағам үшін оңтайлы режимді таңдауды жеңілдетеді
✔ Ыңғайлы басқару
Сенсорлық тақта барлық функцияларға интуитивті және жылдам қол жеткізуді қамтамасыз етеді
✔ Қуат және өнімділік
Жалпы қуаты 6700 Вт қарқынды пісіру кезінде де жоғары тиімділікке кепілдік береді
Неміс технологиясы бойынша жасалған — сапа кепілдігі!
Шыны керамикадан жасалған талғампаз және сенімді пісіру беті сіздің ас үйіңіздің функционалды және стильді элементіне айналады.
Артықшылықтары:
✔ Заманауи сыртқы түрі
Металл негізі мен жақтауы бар қара шыны интерьерде талғампаз екпін жасайды.
✔ Қауіпсіздік және ыңғайлылық
Қалдық жылу индикаторы қыздырылған бет туралы ескертеді
Балалардан оқшаулау бүкіл отбасы үшін қорғауды қамтамасыз етеді
✔ Дәл баптаулар
қуаттың 9 деңгейі әрбір тағам үшін оңтайлы режимді таңдауды жеңілдетеді
✔ Ыңғайлы басқару
Сенсорлық тақта барлық функцияларға интуитивті және жылдам қол жеткізуді қамтамасыз етеді
✔ Қуат және өнімділік
Жалпы қуаты 6700 Вт қарқынды пісіру кезінде де жоғары тиімділікке кепілдік береді
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты функциялар | ыдыстардың болуын тану |
| Қауіпсіздік | қорғанысты өшіру, қалдық жылу индикаторы |
| Оттықтардың барлығы | 4 |
| Тереңдігі | 52 см |
| Ендіру тереңдігі | 49 см |
| Басқа конфоркалар | оттық WOK |
| Керамикалық оттықтардың | 4 |
| Сопақша қыздыру аймағы бар конфоркалар | 1 |
| Үш контурлы оттықтар | 1 |
| Беткі материал | шыны керамика |
| Оттықтар панелі | шыны керамика |
| Ауыстырып қосқыштар | сенсорлық |
| Панельдің орналасуы | алдынан |
| Оттықтар таймері | 99 минут |
| Плита түрі | Электрлік |
| Беттің түрі | қайнату бөлмесі |
| Орнату | тәуелсіз |
| Ені | 59 см |
| Ендірме ені | 56 см |
| Экспресс-конфоркалар | 1 |
- Бағасы: 96 590 ₸










