
Шаңсорғыш Deerma DEM-P40ProW қара
- Бар
- Коды:140712176
152 162 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Шаңсорғыш Deerma DEM-P40ProW — қуатты және маневрлі көмекші үйіңіздегі мінсіз тазалық үшін. Оның көмегімен сіз үй жануарларының шаңын, кірін және жүнін барлық беттерде оңай өңдей аласыз.
✨ Ерекшеліктері:
- ✅ Сору қуаты 250 Вт — тіпті қиын учаскелерде де тиімді тазалау.
- 🔋 Батарея 50 минут жұмыс істеуге арналған — бүкіл үйді тазалауға жеткілікті.
- 🧹 Саптамалар жиынтығы — шағын турбощетка, жиһазға арналған щетка және әмбебап пайдалануға арналған басқалар.
- 🛠 Тұтас сору құбыры — пайдалану ыңғайлылығы мен қарапайымдылығы.
- 🌪 Тік тип — маневр жасау және сақтау жеңілдігі.
Шаңсорғыш бағалайтындар үшін өте қолайлы қозғалыс еркіндігі және жоғары тиімділік жинауда. Ол артық күш жұмсамай-ақ тазалық пен тәртіпті қамтамасыз ете отырып, сіздің үйіңізде таптырмас көмекші болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deerma |
| Батареяның жұмыс уақыты | 50 мин |
| Сору қуаты | 250 Вт |
| Қуат тұтыну | 200 Вт |
| Түрі | Тік |
| Шаң жинағыштың түрі | Контейнер |
| Жұқа сүзгі | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 11 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Шу деңгейі | 80 дБ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея | 1 |
| Электр щеткасын қосу мүмкіндігі | Жоқ |
| Биіктігі | 90 см |
| Тереңдігі | 35 см |
| Қосымша қондырмалар жиынтықта | шағын турбо щетка, турбо щетка, саңылау саптамасы, жиһаз щеткасы, жүн мен шашқа арналған тазалау щеткасы |
| Шаң жинағышты толтыру индикаторы | Жоқ |
| Қуат көзі | батарея |
| Шаң жинағыштың көлемі | 0.5 л |
| Шаңсорғыштың өлшемдері (ШхГхВ) | 45х35х90 |
| Қуатты реттегіш | тұтқада |
| Сору құбыры | бүтін |
| Турбощетка жиынтықта | Иә |
| Тазалау | құрғақ |
| Функциялар мен функциялар | желілік бауды автоматты орау, шаң жинағышты толтыру индикаторы, корпустағы аяқ қосқышын қосу/өшіру |
| Түсі | Қара |
| Ені | 45 см |
| Электр щеткасы жиынтықта | Жоқ |
- Бағасы: 152 162 ₸










