
Шаңсорғыш DREAME Z20 Essential қара
- Қолжетімді емес
- Коды:143119770
381 637 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сору қуаты — әртүрлі жабындардағы шаңды, қоқыстарды және жүнді тиімді тазалауды қамтамасыз етеді.
Шудың төмен деңгейі — шамамен 64 дБ, тәуліктің кез келген уақытында ыңғайлы тазалауға жарамды.
Жұмыс уақыты — үнемді режимде 90 минутқа дейін, максималды қуатта 30 минутқа дейін.
Шаңсорғыштың салмағы — 2,19 кг, тіпті ұзақ тазалау кезінде де қолыңызда ұстауға ыңғайлы.
Өлшемдері — 1106 × 256 × 256 мм, сақтау кезінде ең аз орын алады.
Батарея — 22800 мА·сағ, қуатты жоғалтпай ұзақ жұмыс уақытын қамтамасыз етеді.
Ылғалды және құрғақ тазалау — сумен жабдықтау жүйесі мен ауыстырылатын саптамалардың арқасында шаңсорғыш әртүрлі ластаушы заттармен күреседі.
Шудың төмен деңгейі — шамамен 64 дБ, тәуліктің кез келген уақытында ыңғайлы тазалауға жарамды.
Жұмыс уақыты — үнемді режимде 90 минутқа дейін, максималды қуатта 30 минутқа дейін.
Шаңсорғыштың салмағы — 2,19 кг, тіпті ұзақ тазалау кезінде де қолыңызда ұстауға ыңғайлы.
Өлшемдері — 1106 × 256 × 256 мм, сақтау кезінде ең аз орын алады.
Батарея — 22800 мА·сағ, қуатты жоғалтпай ұзақ жұмыс уақытын қамтамасыз етеді.
Ылғалды және құрғақ тазалау — сумен жабдықтау жүйесі мен ауыстырылатын саптамалардың арқасында шаңсорғыш әртүрлі ластаушы заттармен күреседі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Dreame |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея | 8х 2850 МАч |
| Салмақ | 2.2 кг |
| Электр щеткасын қосу мүмкіндігі | Иә |
| Батареяның қызмет ету мерзімі | 90 мин |
| Биіктігі | 110 см |
| Тереңдігі | 25 см |
| Желілік баудың ұзындығы | 1 м |
| Қосымша қондырмалар жиынтықта | LED‑жарығы бар Soft Roller Brush — қатты жабындарға арналған LED‑жарығы бар Multi‑Surface Brush — кілемдер мен аралас беттерге арналған Motorized Mini‑Brush — жиһаз бен тоқыма бұйымдарына арналған моторлы шағын щетка Rotating Soft Dusting Brush — айналмалы жұмсақ . |
| Қуат көзі | желі |
| Сору қуаты | 540 Вт |
| Шаң жинағыштың көлемі | 0.8 л |
| Тұтынылатын қуат | 715 Вт |
| Шаңсорғыштың өлшемдері (ШхГхВ) | 256х256х1106 мм |
| Қуатты реттегіш | тұтқада |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Тік |
| Шаң жинағыштың түрі | Контейнер|Қап |
| Турбощетка жиынтықта | Иә |
| Тазалау | құрғақ |
| Шу деңгейі | 64 дБ |
| Ұсақ тазалау сүзгісі | Иә |
| Функциялар мен функциялар | Ультракүлгін сәулемен зарарсыздандыру, шаң жинағышты толтыру индикаторы, жұмыс индикаторы, саптамаларды сақтауға арналған орын, өздігінен тазалау, турборежим, смартфоннан басқару |
| Сүзгілеу сатыларының саны | 4 |
| Ені | 25 см |
| Электр щеткасы жиынтықта | Иә |
- Бағасы: 381 637 ₸










